SHK Hodonín – David Servis 5:2 (kon.) | Orlová – Pelhřimov 10:0 (kon.) | Opava – Písek 3:4 (po pr.)
Nový Jičín – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Šumperk – Tábor 5:4 (kon.)
HK Nový Jičín
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 26.01.2019, 17:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 34. kolo

Utkání nakonec končí 4:1, při nefungující časomíře uznal rozhodčí Ďáblům technický gól. Střelec KAFKA.
    První třetinu měli pevně v rukou domácí. Od druhé třetiny se hrál skvělý hokej, ale Ďáblové hladověli více po vítězství. Skvěle hráli v útoku, obětavě v obraně. Jejich tříbodové vítězství, po hubených zápasech, nechtěla vidět asi ani časomíra, ani osvětlení, které kolabovalo. Skvělému utkání však trochu dělal stín hlavní rozhodčí, který, mírně řečeno, byl velmi nepřesný, ale musím říci, že na obou stranách. Ďáblové tedy zaslouženě vítězí v základní hrací době. Těšíme se na středu, kdy sehrají další domácí utkání. (19:27:48)

59:45
    Další šanci Ďáblů likviduje Novák, ale Zimák se zbláznil, vypnula polovina světel.

58:15
    Kafku při samostatném nájezdu stahuje zezadu Michálek, ale píšťalka mlčí... Nakonec ale rozhodčí uznává technickou branku, neboť branka hostů zívá prázdnotou. Gól – KAFKA

57:48
    Utkání se bude dohrávat na stopky.

57:48
    Opět nám nefunguje časomíra,dnes opravdu zlobí.

56:02
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Hlaváč – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

55:58
    Za sekání jde na trestnou lavici hostující Voříšek.

54:41
    Střelu Tomečka, který dnes hraje skvělý zápas, si Novák pohlídal.

53:58
    Hosté se tlačí do předu, ale zbrkle, zakázané uvolnění.

50:59
    Hosté využívají přesilovku a snižují na 3:1! Po pěkné kombinační akci, kterou začal Voříšek, skóruje MICHÁLEK, Asistence Semrád a Voříšek.

50:54
    Hosté se zabydlují v obranné třetině domácích, ale Ďáblové si lehají do střel a obětavě brání.

50:06
    Ne ledě se jiskří, Már jde ven za krosček.

49:30
    V náporu jsou hosté, Hlaváč zažívá horké chvilky.

49:13
    Hrajeme v pěti na obou stranách.

48:05
    Gřesík ve vyložené šanci netrefuje puk, skóre zůstává stejné.

47:13
    Vzápětí jde BK do oslabení, fauloval Kulhánek.

47:12
    Ve velké šanci Kuchta, ale nedal.

46:29
    Na ledě leží čárový rozhodčí a hra je přerušena.

Bob

Branky a nahrávky: 3. MÁLEK, 11. LEHEČKA (Kafka, Poruba), 37. PORUBA, 59. KAFKA – 51. MICHÁLEK (Semrád, Voříšek)

HK Nový Jičín: Hlaváč (Sonnek V.) – Adamík, Már, Hruška, Kališ, Metelka, Gřesík, Tomeček – Kuba, Palička, Krupa, Pecha, Málek,Kafka, Lehečka, Chvostek, Poruba, Zedník, Vaňo, Sonnek J., Irgl
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kadeřávek, Kopic, Kulhánek, Semrád, Šmíd, Vala, – Beneš, Chlubna, Kozlík, Kuchta, Ludvík, Michálek, Přidal, Třetina, Voříšek

Rozhodčí: Ondřej Šudoma, Marek Pospíšil, Pavel Blažek