Třinec – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Litvínov – Vítkovice | 5:1 (kon.) |
K. Vary – Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Chomutov | 3:1 (kon.) |
Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 6:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Soči | 1:0 (kon.) | | | Nižněkamsk – N.Novgorod | 3:1 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 5:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – K. Vary | 2:0 (kon.) |
Pacifická divize – Centrální divize | 4:10 (kon.) | | | Atlantická divize – Metropolitní divize | 4:7 (kon.) | | | Centrální divize – Metropolitní divize | 5:10 (kon.) |
Banská Bystrica – Poprad | 3:2 (kon.) | | | Nitra – Detva | 8:2 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 0:5 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 1:2 (kon.) | | | MAC Budapešť – Miskolc | 0:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Skalica | 4:5 (kon.) | | | Trnava – Nové Zámky B | 6:1 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 12:2 (kon.) |
Martin – Osmos Bratislava | 5:0 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Dubnica | 1:6 (kon.) | | | Humenné – Topoľčany | 2:10 (kon.) |
Tachov – Trstěnice | 9:7 (kon.) | | | SK Karviná – Studénka | 0:0 (*17:00) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 4:5 (kon.) |
Mělník – Čáslav | 7:2 (kon.) | | | Neratovice – Lev Benešov | 3:8 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 10:3 (kon.) |
Radomyšl – Telč | 9:3 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Rožnov p. R. | 4:1 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec | 7:5 (kon.) |
Č. Lípa – HC Turnov | 5:10 (kon.) | | | Slaný – Žabonosy | 5:0 (kon.) | | | Soběslav – HC Vimperk | 4:1 (kon.) |
Tábor B – Milevsko | 2:3 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Pelhřimov B | 10:2 (kon.) | | | Strakonice – HC Vajgar | 3:4 (po pr.) |
Č. Krumlov – Humpolec | 6:4 (kon.) | | | HC Jičín – Lomnice n/P | 6:5 (po pr.) | | | Opočno – N. Město n. M. | 2:4 (kon.) |
Náchod – Nový Bydžov | 8:7 (kon.) | | | Trutnov – Nová Paka | 3:5 (kon.) | | | Hronov – Jaroměř | 1:4 (kon.) |
Skuteč – Choceň | 0:4 (kon.) | | | Chotěboř – Lanškroun | 9:3 (kon.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 6:8 (kon.) |
Česká Třebová – Chrudim | 4:3 (kon.) | | | Litomyšl – Světlá nS | 2:4 (kon.) | | | Uničov – Blansko | 4:7 (kon.) |
SHKM Hodonín – Uh.Ostroh | 6:3 (kon.) | | | Rakovník – Poděbrady | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Vel. Meziříčí – Brumov | 8:1 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 7:4 (kon.) |
HC Vizi – Tomahawk | 4:3 (kon.) | | | HC Čápi – HC 2009 Nýrsko | 2:4 (kon.) | | | Marsy Klatovy – AHC Dynamo | 0:3 (kon.) |
Poběžovice – Tango Klatovy | 6:0 (kon.) |
Kadaň – Roudnice | 2:5 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
2:5
(0:1, 1:2, 1:2)
BK Mladá Boleslav
Daniel Ježek
Branky a nahrávky:
36. Chmielewski (M. Kovařčík, O. Kovařčík), 55. Martin Růžička (Werek, Polanský) – 18. Látal (Pláněk, P. Musil), 24. Žejdl (Látal, P. Musil), 38. P. Kousal (Flynn), 41. Němeček (Klepiš, Vondrka), 51. Skalický (Dlapa, Klepiš)
Rozhodčí: Hribik, Veselý – Gebauer, Lučan
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Hrubec (51. L. Daneček) – Gernát, M. Doudera, D. Musil, M. Adámek, Zahradníček, Matyáš – Werek, Marcinko (C), Chmielewski – Dravecký (A), P. Vrána, Martin Růžička (A) – Svačina, Polanský, Hrňa – Hladonik, M. Kovařčík, O. Kovařčík.
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Bernad, Němeček, Kotvan, Kurka, Dlapa, Pláněk, Hrdinka – Skalický, Klepiš (A), Vondrka (C) – Pabiška, Žejdl, Šťastný – R. Zohorna, P. Musil, Látal – Flynn, T. Knotek, P. Kousal.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Bernad, Němeček, Kotvan, Kurka, Dlapa, Pláněk, Hrdinka – Skalický, Klepiš (A), Vondrka (C) – Pabiška, Žejdl, Šťastný – R. Zohorna, P. Musil, Látal – Flynn, T. Knotek, P. Kousal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hribik, Veselý – Gebauer, Lučan
Diváci:
Martin Růžička (1+0) – David Němeček (1+0).
Oceláři využívají přesilovku a snižují své manko na tři branky. Jiří Polanský vybojoval kotouč proti Michalu Vondrkovi, Polanský jej pak posunul na Ethana Wereka, který přesným pasem našel zcela nehlídaného MARTINA RŮŽIČKU! Ten z blízka překonal přesunujícího se Jana Růžičku. Asistence: Ethan Werek, Jiří Polanský.