Třinec – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Sparta – Liberec 1:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 5:1 (kon.)
K. Vary – Plzeň 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Olomouc – Chomutov 3:1 (kon.)
HC Kometa Brno
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
Berani Zlín
Neděle 27.01.2019, 17:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 39. kolo

59:40
    Ještě jedno vyloučení na domácí straně. Michal Gulaši inkasuje dvě minuty za podrážení.

49:45
    Přesilovou hru si zahrají domácí. Štěpán Fryšara trefil Bartejse hokejkou do obličeje a inkasuje dvě minuty.

45:09
    Brňané se budou muset bránit. Leoš Čermák ve vlastním pásmu podrazil soupeře a inkasuje dvě minuty.

39:55
    Martin Zaťovič je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, hosté si ještě zahrají přesilovou hru.

31:35
    Početní převahu si vyzkouší domácí hráči. Martin Erat se šikovně uvolnil v útočném pásmu a fauloval ho Pavel Kubiš. Dvě minuty inkasuje za podrážení.

26:32
    První přesilová hra pro Zlín. Ondřej Němec vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

18:50
    Další přesilová hra pro Kometu. Dominik Lakatoš zasáhl hokejkou Malleta do obličeje a už sedí na trestné lavici.

09:17
    Druhá přesilová hra pro Kometu. Zaťovič si na modré čáře šikovně prohodil Ondráčka, kterému nezbývalo nic jiného, než brněnského útočníka faulovat.

00:57
    Tomáš Fořt fauloval za vlastní bránou Plekance a Kometa si zahraje první přesilovou hru.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 10. Mueller (M. Erat, Plekanec), 22. Köhler (Gulaši, Zaťovič), 33. Köhler (P. Holík, Mueller), 55. P. Holík (Zaťovič, Štencel) – 19. Fořt (J. Ondráček, Řezníček), 27. Kubiš (J. Ondráček)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Dostál) – Baranka, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Bartejs, Z. Michálek, D. Mikyska – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Plášek ml., Plekanec, M. Erat – Orsava, Hruška, Mallet – Dočekal, L. Čermák (C), Köhler.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Žižka (C), Gazda, Řezníček, Valenta, Zbořil, Ferenc – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček (A) – Lakatoš, Herman, E. Kulda – Popelka, Fryšara, Šlahař – Anděl, P. Sedláček, Honejsek.

Rozhodčí: Pešina, Kika – Lederer, Ganger