Chievo – Fiorentina 3:4 (kon.) | Atalanta BC – AS Řím 3:3 (kon.) | Bologna – Frosinone 0:4 (kon.)
Parma – Spal 2:3 (kon.) | Turín – Inter 1:0 (kon.) | Lazio – Juventus 1:2 (kon.)
S. S. Lazio
1:2 (0:0)
Juventus FC
Neděle 27.01.2019, 20:30 • Stadio Olimpico • Italská Serie A • 21. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:13. (22:28:53)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Juventusu Turín, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Římané dnes měli výrazně navrch, ve druhém poločase se sice dočkali vedení, o to ale v závěru utkání přišli. Juventus čekal na první střelecký pokus více než sedmdesát minut, hned z první šance ale udeřil Cancelo. Aby toho nebylo málo, tak pár minut před koncem zápasu přišel pokutový kop pro Juventus, který proměnil Cristiano Ronaldo. Římané určitě smutní, dnešní výkon byl velmi dobrý, avšak Juventus čerpal ze svých zkušeností.

90+5

90+4
    Poslední šance pro Lazio, bude zahrávat velice slibnou standardku.

90+3
    Caicedo se ještě snažil s vypětím všech sil zastavit míč na hrací ploše, což se mu nakonec nepovedlo. Budeme sledovat odkop od hostující branky.

90+2
    Lulić centroval do pokutového území, kde po souboji s protihráčem skončil na zemi Milinković-Savić, o penaltový zákrok se ale rozhodně nejednalo.

90+1
    Mohlo být definitivně rozhodnuto! Bernardeschi pádil s kolegou na jediného obránce, přihrávka pod sebe ale směřovala mimo dosah spoluhráče.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Bastos, přichází Pedro Neto.
    88. Cristiano RONALDO - 1:2

88
    Juventus právě vstřelil branku!
    Hosté se poprvé v utkání dostávají do vedení! K rozehrávce pokutového kopu se postavil CRISTIANO RONALDO, který nekompromisně zamířil pod břevno, zatímco se Strakoša vrhl po zemi.
    87. Penaltový zákrok.

87
    Je tu pokutový kop pro Juventus!

86
    Strakoša se postaral o odkop od své branky, kterým na druhé straně našel hruď Caiceda. Postupná akce domácích nepřinesla ani autové vhazování.

85
    Na pořadu dne byla další standardka. Tentokráte jí obstaral Dybala, který se pokoušel najít Chielliniho, před kterým ale stačil zasáhnout obránce Radu.

84
    Ronaldo se podél levé postranní čáry dostal k centru, na který si v pokutovém území naskočil Can, který z dobré pozice zamířil vysoko nad branku.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Oba celky mají k vítězství stejně daleko, v posledních minutách je ale aktivnější Juventus.

82
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Felipe Caicedo.

81
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Valon Beriša.