Chievo – Fiorentina 3:4 (kon.) | Atalanta BC – AS Řím 3:3 (kon.) | Bologna – Frosinone 0:4 (kon.)
Parma – Spal 2:3 (kon.) | Turín – Inter 1:0 (kon.) | Lazio – Juventus 1:2 (kon.)
Turín FC
1:0 (1:0)
Inter Milán
Neděle 27.01.2019, 18:00 • Olimpico Grande Torino (Turín) • Italská Serie A • 21. kolo

Z dnešního zápasu je to vše. Těším se na Vás zase někdy příště u sledování některého z dalších přenosů. Ještě dnes ve 20:30 vyzve Lazio vedoucí Juventus v rámci 21. kola Serie A. Na počtenou! (20:04:36)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 19:12.

Utkání právě skončilo. Inter Milán prohrál na půdě Turína a domácí tak zaokrouhlují svůj bodový účet na 30 bodů. Jediným střelcem dnešního utkání byl obránce Armando Izzo, který skóroval hlavou po rohovém kopu v 35. minutě. Druhou půli už dohráli domácí zkušeně do vítězného konce. Konečný stav zápasu je 1:0.

90+6

90+5
    Turín tráví závěrečnou minutu na míči a navíc na půlce soupeře. Tohle už dnes nevypadá s Interem Milán dobře.

90+4
    Náznak útočné akce zhatil pohotový Sirigu. Proti přihrávce vyrazil z brány včas a dokázal míč lapit do rukavic.

90+3
    Inter už nemá šťávu. V deseti si zatím nedokázal vytvořit potřebný tlak.

90+2
    Brozovič fauloval na půli hřiště. Nyní se chvíli nebude hrát. Domácí rozhodně spěchat nebudou.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidává nad rámec základní hrací doby 5 minut.

90
    Turín zastavil v dalším útočném postupu ofsajd. Interu zbývá už poslední minuta a nějaký nastavený čas.

89
    Falqué se ihned zapojil do útočení a zkusil vystřelit. Trefil pouze de Vrije a vybojoval pro svůj tým rohový kop.

89
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Iago Falqué.

88
    Domácí prováhali možnost na přečíslení. Vlastní nepřesností se zastavili a nyní se musí vracet do obrany.

87
    Hostující hráč dostal červenou kartu za nesportovní chování.

86
    Červenou kartu dostává Matteo Politano (Inter Milán).

85
    Rincón využil chyby hostů a vyrazil vpřed. Zastavil ho Nainggolan, který se stačil vrátit na vlastní polovinu.

84
    Nepřesný centr Icardiho propadl až do náruče Siriga. Brankář Turína je ve druhém poločase prakticky bez práce, a to samé defacto můžeme říct o brankáři Handanovičovi.

83
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Antonio Candreva.