Magnitogorsk – Jekatěrinburg 6:3 (kon.) | Jaroslavl – Soči 1:0 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HK Soči
Neděle 27.01.2019, 15:30 • Arena 2000 • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (17:53:31)

Československá stopa v utkání

Alexander Salák (Jaroslavl) – do utkání nenastoupil.
    Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 1 zblokovaná střela, čas na ledě: 17:33.
    Martin Bakoš (Soči) – 4 střely na branku, čas na ledě: 17:52.

Diváci: 8 000.

Zvuk Lokomotivy dal najevo, že dnes Lokomotiv zvládl střetnutí a připisuje si dva body. K dnešnímu vítězství mu stačila jedna jediná branka a tu vstřelil Jegor Averin devět minut před závěrečnou sirénou.

59:59
    Alexandr Jelesin trochu netakticky poslal kotouč na icing a ještě jedno vhazování před Konovalovem.

59:56
    Konstantin Barulin samozřejmě zůstává na střídačce.

59:56
    Ofsajd Soči a zřejmě poslední buly.

59:40
    Rušan Rafikov zablokoval snad hrudí pokus Jokipakky od modré a poté domácí vyhodili kotouč do středního pásma.

59:01
    Poslední minuta a Soči nemůže udržet puk v útočném pásmu, přesto odjel Konstantin Barulin na střídačku! Powerplay Soči!

58:36
    Brandon Kozun navíc vyvezl kotouč, nabil Loktionovi, ale jeho střelu vyrazil Barulin.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Soči se nemůže dostat s pukem do útočné třetiny. Lokomotiv posílá kotouče poctivě do středního pásma.

57:26
    Stěpan Sannikov se hnal do brejku, ale včas jej zastavil tělem Eric O'Dell.

56:17
    Sergej Šmeljov nastřelil kotouč do brankoviště, a tam jej nedokázal za Konovalova, ani nadvakrát, dorazit Sean Collins! Toto byla velká možnost Soči.

55:53
    Ilja Konovalov v pohodě schoval ve své lapačce nahození Zijata Pajgina.

55:02
    Jyrki Jokipakka nahodil dobře kotouč před branku a Ilja Konovalov musel na led a vyrazit toto nahození špičkou svého betonu. Soči se nadechuje ke závěrečnému tlaku.

54:15
    Konstantin Barulin ukryl kotouč ve své lapačce a po reklamní pauze se bude vhazovat v jeho třetině.