Spišská N. Ves – Skalica 4:5 (kon.) | Trnava – Nové Zámky B 6:1 (kon.) | Michalovce – Prešov 12:2 (kon.)
Martin – Osmos Bratislava 5:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Dubnica 1:6 (kon.) | Humenné – Topoľčany 2:10 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
4:5 (0:3, 2:1, 2:1)
HK Skalica
sk Neděle 27.01.2019, 18:00 • STEZ aréna • 1. liga (SR) • 43. kolo

Domáci celý zápas doťahovali. Mali veľmi blízko k bodíku, ktorý však nezískali. To ich však mrzieť nemusí, stále sa udržali na ôsmej priečke, pretože Považania taktiež prehrali dnešný zápas. Skalica hrala od začiatku zápasu výborný hokej. Získaný náskok po poľavení stratila a do posledných sekúnd sa triasla o víťazstvo. (20:13:21)

59:33
    Domáci to stále skúšajú bez brankára. Vaškovič netrafil prázdnu bránku.

58:45
    Hostia v plnom počte. Surák sa dnes veľmi aktívne zapája do hry.

58:10
    Počet hráčov sa na ľade vyrovnal.

58:05
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Pischalnikov – 2 min., nedovolené bránenie).

58:05
    Domáci až príliš dlho hľadajú miesto na strelu. Bežia posledné dve minúty tretej tretiny.

57:30
    Domáci hrajú bez brankára. Získali buly a ostávajú v pásme.

57:28
    Oddychový čas domácich.

56:58
    Domáci vyhrali buly a ostávajú v pásme. Krmenčík netrafil odkrytú bránu ale skúšal to z uhla.

56:47
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Kotzman – 2 min., podrazenie).

56:30
    Nervozita na oboch striedačkách rastie.

56:22
    Surák našiel Nováka na útočnej modrej, ten sa však k zakončeniu nedostal.

55:46
    Útok domácich zastavil ofsajd.

55:30
    Koky zaviedol puk do pásma, Skalica sa ho však veľmi rýchlo zmocnila.

54:46
    Gól na vyrovnanie mal na hokejke Zekucia.

53:12
    Skalica dala gól!
    Domáci sa z vyrovnania dlho netešili. ŠTUMPF skóroval napriek tomu, že sa mu Nagy hodil do strely.
    Asistencia: Hujsa