Třinec – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Litvínov – Vítkovice | 5:1 (kon.) |
K. Vary – Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Chomutov | 3:1 (kon.) |
Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 6:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Soči | 1:0 (kon.) | | | Nižněkamsk – N.Novgorod | 3:1 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 5:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – K. Vary | 2:0 (kon.) |
Pacifická divize – Centrální divize | 4:10 (kon.) | | | Atlantická divize – Metropolitní divize | 4:7 (kon.) | | | Centrální divize – Metropolitní divize | 5:10 (kon.) |
Banská Bystrica – Poprad | 3:2 (kon.) | | | Nitra – Detva | 8:2 (kon.) | | | Žilina – Zvolen | 0:5 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 1:2 (kon.) | | | MAC Budapešť – Miskolc | 0:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Skalica | 4:5 (kon.) | | | Trnava – Nové Zámky B | 6:1 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 12:2 (kon.) |
Martin – Osmos Bratislava | 5:0 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Dubnica | 1:6 (kon.) | | | Humenné – Topoľčany | 2:10 (kon.) |
Tachov – Trstěnice | 9:7 (kon.) | | | SK Karviná – Studénka | 0:0 (*17:00) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 4:5 (kon.) |
Mělník – Čáslav | 7:2 (kon.) | | | Neratovice – Lev Benešov | 3:8 (kon.) | | | Kobra Praha B – Zbraslav | 10:3 (kon.) |
Radomyšl – Telč | 9:3 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Rožnov p. R. | 4:1 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Gepardi Jablonec | 7:5 (kon.) |
Č. Lípa – HC Turnov | 5:10 (kon.) | | | Slaný – Žabonosy | 5:0 (kon.) | | | Soběslav – HC Vimperk | 4:1 (kon.) |
Tábor B – Milevsko | 2:3 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Pelhřimov B | 10:2 (kon.) | | | Strakonice – HC Vajgar | 3:4 (po pr.) |
Č. Krumlov – Humpolec | 6:4 (kon.) | | | HC Jičín – Lomnice n/P | 6:5 (po pr.) | | | Opočno – N. Město n. M. | 2:4 (kon.) |
Náchod – Nový Bydžov | 8:7 (kon.) | | | Trutnov – Nová Paka | 3:5 (kon.) | | | Hronov – Jaroměř | 1:4 (kon.) |
Skuteč – Choceň | 0:4 (kon.) | | | Chotěboř – Lanškroun | 9:3 (kon.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 6:8 (kon.) |
Česká Třebová – Chrudim | 4:3 (kon.) | | | Litomyšl – Světlá nS | 2:4 (kon.) | | | Uničov – Blansko | 4:7 (kon.) |
SHKM Hodonín – Uh.Ostroh | 6:3 (kon.) | | | Rakovník – Poděbrady | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Vel. Meziříčí – Brumov | 8:1 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 7:4 (kon.) |
HC Vizi – Tomahawk | 4:3 (kon.) | | | HC Čápi – HC 2009 Nýrsko | 2:4 (kon.) | | | Marsy Klatovy – AHC Dynamo | 0:3 (kon.) |
Poběžovice – Tango Klatovy | 6:0 (kon.) |
Kadaň – Roudnice | 2:5 (kon.) |
konec
HC 19 Humenné
2:10
(0:5, 2:1, 0:4)
HC Topoľčany
Ivan Harčár
Branky a nahrávky:
32. Babinets, 34. Solomončak (Fedorko, Ondrej) – 1. Podstavek (Lichanec), 7. Kluka (Nemček, Kalináč), 9. Kalináč (Lichanec), 10. Bečka (Uhnák, Tábi), 15. Šťastný (Pekarčík, Laššo), 35. Loydl (Kalináč, Kluka), 41. Kalináč (Lichanec), 48. Kalináč (Loydl), 56. Hřebíček (Kalináč), 59. Bečka (Loydl)
Rozhodčí: Žák – Riš, Wolf.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC 19 Humenné:
Kasarda (10. Spodniak) – Ondrej, Patlevič, Mačkovič, Majerník – Solomončak, Krajňák, Babinets – Vaško, D. Markuš, Fedorko – Šiňanský, Hudák.
Náhradníci:
Trenér:
HC Topoľčany: Halo (41. Komžík) – Hruška, Hrudík, Ďurčo, Hřebíček, Loydl, Bystričan, Bulák, Šťastný – Podstavek, Tomčák, Tábi – Kluka, Kalináč, Lichanec – Uhnák, Laššo, Nemček – Bečka, Klenko, Pekarčík.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Topoľčany: Halo (41. Komžík) – Hruška, Hrudík, Ďurčo, Hřebíček, Loydl, Bystričan, Bulák, Šťastný – Podstavek, Tomčák, Tábi – Kluka, Kalináč, Lichanec – Uhnák, Laššo, Nemček – Bečka, Klenko, Pekarčík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Žák – Riš, Wolf.
Diváci:
Vytúžená desiatka pribudla na konto hostí. Dosiahol ju PATRIK BEČKA. Za svoj gól si vyslúžil potlesk prítomných divákov. Asistencia: Jakub Loydl.
Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Laššo – 2 min., hákovanie).
MARTIN HŘEBÍČEK ľahučkou strelou medzi nohy Spodniaka pridal na demolácii domácich. Asistencia: Martin Kalináč.