Lech Poznaň – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Zagłębie – Horsens 1:0 (kon.) | Jagiellonia – Liberec 3:1 (kon.)
Zagłębie S. – Znojmo 4:2 (kon.) | Wisła Pł. – Henan Jianye 1:1 (kon.) | Zagłębie – Olomouc 1:2 (kon.)
Randers – Slovácko 0:1 (kon.) | Zlín – Nižnij Novgorod 1:2 (kon.) | Lvov – Ostrava 0:0 (kon.)

83
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Autorem branky je OLAF NOWAK.

76
    Žlutou kartu dostává Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec).

71
    Zajímavá standardní situace, ale Tóth nakonec neodkázala akci dotáhnout do konce.

68
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmu se daří dát kontaktní branku Autorem branky je JAKUB TEPLÝ.

64
    Ofsajd polského celku zastavuje jejich útočnou akci.

46

Polský celek vede nad Znojmem po prvním poločase 3:1.Dle neoficiálních zdrojů došlo ke druhé brance polského celku z ofsajdu a jejich třetí branka (penalta) byla údajně špatně odpískána. Nicméně Znojmo má před druhým poločasem dvou brankové manko a uvidíme, jestli je dokáže smazat.

45

45
    Autorem branky je MARKO MARCIUŠ, který krátce před koncem prvního poločasu dává snižující branku.

44
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Znojmo je momentálně v herní krizi a dostává třetí branku. GABEDAWA střílí třetí branku a připisuje si hattrick!

35
    Vedoucí celek ubránil znojemský roh.

33
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Autorem branky je GABEDAWA.

26

19
    Sosnowiec nyní obraně Znojma zatápěl po rohovém kopu. Cichocki hlavičkuje, ale brankář Znojma předvedl dobrý zákrok!

18
    Iwaniszwili v dobrém zakončení a míč se nejspíše odrazil od břevna!

16
    Na dobrou akci polského celku odpovídá i Znojmo, ale jejich střela míří mimo branku.

14
    Vážnější akce Sosnowiece, kdy Greššák vyslal dobrou přihrávku. Udoviczić následně nedokázal přesně zakončit.

5
    První rohový kop pro polský celek, ten neohrozil branku Znojma.

Adam Dořák

Branky: 26. Gabedawa, 33. Gabedawa, 44. Gabedawa (pen.), 83. Nowak – 45. Marciuš, 68. Teplý

Karty:   76. Pawłowski (SOS)

Zagłębie Sosnowiec: Kudła – Mygas, Cichocki, Tóth, Udoviczić – Greššák, Możdżeń – Ryndak, Pawłowski, Iwaniszwili – Gabedawa.