Třebíč – Vsetín 6:0 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 5:1 (kon.) | Kladno – Slavia 3:4 (po pr.) | Kadaň – Přerov 1:6 (kon.)

Trestné minuty: 2:0(16:2) (20:12:28)

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů.

Třetí třetina přinesla nejprve navýšení skóre ze strany AZetu a pak i čestný úspěch Dukly. Ve zbytku času se zápas spíše dohrával. Konečný výsledek 5:1 je jednoznačný, i když nutno říct, že tak velký rozdíl mezi oběma týmy nebyl. AZ si však za svůj důraz a efektivitu vítězství určitě zasloužil.

59:54
    Dukla je ale rychle zpět v pásmu a Bláha musí svou mrštnou lapačkou řešit střelu Pekra.

59:38
    AZ se osvobouje.

59:19
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., hákování). Na poslední chvíli zabránil ve střele v dobré pozici Osmíkovi.

58:49
    3 na 2 to bylo v souboji u mantinelu v pásmu Dukly, a snad i proto jej vybojovali hosté.

58:16
    Bořuta míchá s kotoučem za vlastní brankou a chystá se založit úok AZetu.

57:35
    Veselý vybojoval puk v útočném pásmu, ale jeho následná přihrávka na modou na Mataie byla nechytatelná.

56:45
    Klímovu tvrdou střelu z pravé strany Bláha efektně vyráží.

56:06
    Harkabus zavezl puk do útočné třetiny, ale později než tam vjeli jeho spoluhráči. Pískán samozřejmě ofsajd.

55:46
    Kajínek zakládá útok Jihlavy od vlastní branky.

55:10
    Icing Jihlavy.

54:15
    Čachotský s Werbikem si několikrát vyměnili v útočné třetině puk, ale už toho bylo moc a do zakončení se nedostali.

53:55
    Werbik atakován při svém zakončení a svou střelu tak poslal v leže mimo.

53:15
    Klímova střela z levé strany sražena obráncem mimo tři tyče.

52:40
    Dukla to zkouší dlouhými přihrávkami mezi obránce, ale havířovští tuto taktiku splehlivě pokrývají. Sami se už nikam moc neženou a snaží se pozorně bránit střední pásmo.

51:29

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 7. O. Procházka (Pawliczek, R. Veselý), 21. Kotala (F. Seman), 26. Kotala (L. Bednář, Bořuta), 40. R. Veselý (O. Procházka, Rašner), 43. Pawliczek (Dudek, R. Veselý) – 44. J. Pohl (Čachotský)

AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Matai, Chroboček, Staněk, Bořuta, Dudek, Rašner, Mrowiec – Rehuš, F. Seman (A), Kotala – L. Bednář, Haas (A), Maruna (C) – Bambula, Pořízek, Gřeš – Pawliczek, R. Veselý, O. Procházka.
    HC Dukla Jihlava: Honzík (Brož) – J. Pohl, J. Holý, Kajínek (A), Matějíček, Štindl, Štebih (A), Půža – Anděl, Skořepa (C), Pekr – Harkabus, Werbik, Čachotský – Klíma, Osmík, Hrníčko.

Rozhodčí: Přikryl, Dědek – Lukš, Zedník