Hobro IK – Olomouc 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Liberec 0:1 (kon.) | Mariupol – Trenčín 0:2 (kon.)
Plzeň – CSKA Sofia 1:2 (kon.) | Brentford U23 – Slavia 0:4 (kon.) | Jablonec – Aarhus 0:0 (kon.)
Brentford FC U23
0:4 (0:2)
SK Slavia Praha
Pondělí 28.01.2019, 16:30 • Albufeira (Portugalsko) • Přípravný zápas
    Brentford FC U23 - SK Slavia Praha 0:4, sešívání nepřipustili žádné překvapení

Je dobojováno! Slavia si spravila chuť po neúspěchu se Salcburkem, juniorku Brentfordu porazila 4:0. V prvním poločase se trefili van Buren a Stoch, v tom druhém zaznamenaly branku dvě zimní posily Slavie, nejprve Maspoust a po něm Král. Žádné překvapení se nekonalo, hlavní kouč Slavie Trpišovský může být spokojen. (18:09:32)

90

90
    Stoch v samotném závěru prověřil Gunnarsona těžkou střelou, islandský brankář se musel natahovat!

89
    Stoch drží míč na polovině hřiště, jeho spoluhráči pokračují v přízemních přihrávkách.

88
    A Brentford v závěrečných minutách pokračuje v útoku, přímý kop se s úspěchem v podobě branky nepotkal.

87
    A sotva než jsem to stačil dopsat, tak se objevil ve vápně volný útočník Brentfordu, proti kterému musel zasáhnout Kovář!

87
    Druhý poločas se chýlí ke konci, Slavia zaslouženě vede o čtyři branky. Svému soupeři dnes nedala čuchnout.

86
    Už, už se zdálo, že se dostane k míči Mešanovič, avšak Gunnarsson rychle vyběhl a míč sebral.

85
    A nepřesný centr předvedli na druhé straně i slávisté, opět tak se dostane k míči jeden z brankařů.

84
    Velice nepřesný centr z levé strany zamezil jakékoliv šanci Brentfordu na ohrožení branky.

82
    Skóre je očekávané, možná slávisté přidají další branky. Nezdají se být unavení.
    81. KRÁL - 0:4

81
    Slavia právě vstřelila branku!
    Další zimní posila Slavie se prosazuje! ALEX KRÁL získal míč v šestnáctce a poslal míč k levé tyči, Gunnarsson byl bez šance. 0:4!

80
    Hra pokračuje poté, co střídal jeden z hráčů Brentfordu. Pro mladíky tohoto anglického mužstva je dnešní zápas velkou školou o tom, jak se hraje dospělý fotbal.

79
    Fantastický Gunnarsson zakročil proti Králově vysoké střele z bezprostřední blízkosti, jen díky němu je stav "pouze" 3:0 pro Slavii!