Radko Gudas (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:52
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:48

1. Carter Hart (PHI) 31 zák., 1 gól, 96,9%

Střely na branku – 31:32 (8:11, 12:12, 11:9)
    Zblokované střely – 21:13
    Vyhraná vhazování – 32:24
    Trestné minuty – 6:4
    Hity – 18:28

Hokejisté Philadelphie porážejí Winnipeg 3:1 a připisují si už čtvrté vítězství v řadě! Velkou zásluhu na něm opět má mladý brankář Carter Hart, který pochytal 31 střel soupeře a pustil jediný gól.

První třetina gól nepřinesla. Hrál se poměrně opatrný hokej s minimem šancí. Za zmínku snad stojí až přesilovkový tlak Winnipegu krátce před přestávkou, při němž domácí podržel brankář Hart.

Ve druhé třetině už góly padaly. O jeden více dali hráči domácí Philadelphie. Ve 30. minutě poslal domácí do vedení v předbrankovém prostoru důrazný Phil Varone. Ve 33. minutě se radovali i hosté, když v přesilovce tečoval Troubovu střelu Jack Roslovic. V čase 38:46 se však prosadil pohotovou tečí také domácí Travis Konecny – 2:1.

Ve třetí části hájili domácí těsný náskok aktivní hrou. Jejich vedení mohli zvýšit van Riemsdyk či Couturier, kteří byli sami před brankářem Brossoitem. Uklidňující třetí branka tak přišla až v čase 56:25, kdy zaváhání Morrisseyho potrestali nahrávající Travis Konecny a do odkryté klece zakončující James van Riemsdyk.

59:52
    Hostům byl odpískán ofsajd. Teď už je rozhodnuto!

59:37
    Scott Laughton od červené čáry minul opuštěnou branku Winnipegu!

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Domácí velice šikovně vyhodili. Puk nepřekročil brankovou čáru, takže se nejedná o zakázané uvolnění.

58:36
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:24
    Sean Couturier teď od modré minul prázdnou branku Jets!

58:05
    Z osy hřiště pálil Josh Morrissey. Hart udržel puk ve výstroji a neumožnil hostům dorážky.

57:44
    Hosté to už zkoušejí bez brankáře, tedy s šesti hráči v poli!
    56:25 James van Riemsdyk - 3:1

56:25
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí trestají chybu v hostující rozehrávce a vedou o dva góly! Josh Morrissey bruslí přikopl kotouč jen k JAMESOVI VAN RIEMSDYKOVI, který si ho vyměnil s Travisem Konecnym, jenž mu touš vrátil před zcela prázdnou branku – 3:1. Asistence: Travis Konecny.

56:06
    Zakázané uvolnění Flyers.

55:54
    Wheeler přenechal puk do tandemu Markovi Scheifelemu. Jeho střela skončila na hrudi Cartera Harta.

55:26
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se před Hartem.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 30. Varone (M. Raffl, Folin), 39. Konecny (MacDonald), 57. J. van Riemsdyk (Konecny) – 33. Roslovic (Trouba, Little)

Philadelphia Flyers: Hart (Stolarz) – Sanheim, Provorov, MacDonald (A), Hägg, Gudas, Folin – Konecny, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Voráček, Couturier, Lindblom – Simmonds (A), Patrick, Laughton – M. Raffl, M. Vorobjov, Varone.
    Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Trouba, Morrissey, T. Myers, D. Kulikov, Niku, Morrow – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Roslovic, Little (A), Laine – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Copp, Lemieux.

Rozhodčí: Sutherland, South – Daisy, Sericolo

Diváci: 19087