Mountfield HK – Sparta | 2:3 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 0:4 (kon.) | | | K. Vary – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Kometa Brno – Chomutov | 7:1 (kon.) |
Philadelphia – Winnipeg | 3:1 (kon.) | | | Pittsburgh – New Jersey | 3:6 (kon.) |
Havířov – Kometa Brno | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – HC Litvínov | 2:1 (kon.) | | | Olomouc – Vsetín | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Novosibirsk – Barys | 2:1 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Petrohrad | 1:3 (kon.) | | | Ufa – Jokerit | 1:4 (kon.) |
Kazaň – Jekatěrinburg | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Nižněkamsk – Soči | 0:1 (kon.) |
Kladno – Mladá Boleslav | 7:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Salzburg | 6:3 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 7:4 (kon.) |
Slavia – Liberec | 5:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mountfield HK | 2:5 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 6:5 (po pr.) |
Žďár n/S – Jihlava | 6:7 (0:2 po s.n.) |
Nové Zámky – Poprad | 5:2 (kon.) |
Nové Zámky B – Spišská N. Ves | 3:7 (kon.) | | | Skalica – Humenné | 5:6 (kon.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 4:0 (kon.) |
Dubnica – Martin | 4:3 (po pr.) | | | Osmos Bratislava – Michalovce | 1:4 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 2:4 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
1:4
(0:1, 1:1, 0:2)
Jokerit Helsinky
Adam Dořák
Branky a nahrávky:
36. Kemppainen (Larsen, Hartikainen) – 12. Manninen (Moses, A. Grant), 38. Nicklas Jensen (Moses, Manninen), 48. A. Grant (Regin, O'Neill), 60. Anttila (Lepistö)
Rozhodčí: S. Kulakov, K. Olenin – I. Dedjulja, G. Lazarev
Diváci:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Karejev) – Panin, Larsen, Sergijenko, Arzamascev, A. Semjonov, Ar. Sergejev, Jelizarov – Kemppainen, Hartikainen, Omark – Tkačov, Burmistrov, Burdasov – Kugryšev, V. Žarkov, Kadějkin – M. Majorov, Rybin, Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Kalninš (Zapolski) – Stollery, E. Räsänen, Kivistö, A. Grant, O. Lauridsen, Jensen Aabo, Lepistö, Lööv – Pihlström, Anttila, Platt – Regin, Jormakka, Vesalainen – Nicklas Jensen, Moses, Manninen – Norman, Joensuu, O'Neill.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Kalninš (Zapolski) – Stollery, E. Räsänen, Kivistö, A. Grant, O. Lauridsen, Jensen Aabo, Lepistö, Lööv – Pihlström, Anttila, Platt – Regin, Jormakka, Vesalainen – Nicklas Jensen, Moses, Manninen – Norman, Joensuu, O'Neill.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: S. Kulakov, K. Olenin – I. Dedjulja, G. Lazarev
Diváci:
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesper Jensen Aabo – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Burmistrov – 2 min., hrubost).