Novosibirsk – Barys 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Petrohrad 1:3 (kon.) | Ufa – Jokerit 1:4 (kon.)
Kazaň – Jekatěrinburg 1:2 (2:3 po s.n.) | Nižněkamsk – Soči 0:1 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HK Soči
Úterý 29.01.2019, 17:30 • Neftekhimik Ice Palace • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:02)

Je konec! Dnes jsme se dočkali bohužel pouze jedné branky, které vstřelilo Soči a vyhrálo tak 1:0.
    Začátek zápasu naprosto jasně patřil Nižněkamsku, který vyprodukoval velký počet střel, ale Konstantin Barulin podržel hosty. Do druhé třetiny vlétli hosté jako vyměněni a ve 25. minutě se dočkali branky, o kterou se postaral Rachimullin. Následně byla opět hra vyrovnaná a žádné další branky jsme se nedočkali.

59:57
    Hostující mužstvo se dopustilo zakázaného uvolnění.

59:50
    Oddechový čas pro domácí.

59:50
    Konstantin Barulin si poradil s pokusem domácího hráče a zbývá už pouze deset minut.