Novosibirsk – Barys 2:1 (po pr.) | Magnitogorsk – Petrohrad 1:3 (kon.) | Ufa – Jokerit 1:4 (kon.)
Kazaň – Jekatěrinburg 1:2 (2:3 po s.n.) | Nižněkamsk – Soči 0:1 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HK Soči
Úterý 29.01.2019, 17:30 • Neftekhimik Ice Palace • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:02)

Je konec! Dnes jsme se dočkali bohužel pouze jedné branky, které vstřelilo Soči a vyhrálo tak 1:0.
    Začátek zápasu naprosto jasně patřil Nižněkamsku, který vyprodukoval velký počet střel, ale Konstantin Barulin podržel hosty. Do druhé třetiny vlétli hosté jako vyměněni a ve 25. minutě se dočkali branky, o kterou se postaral Rachimullin. Následně byla opět hra vyrovnaná a žádné další branky jsme se nedočkali.

59:57
    Hostující mužstvo se dopustilo zakázaného uvolnění.

59:50
    Oddechový čas pro domácí.

59:50
    Konstantin Barulin si poradil s pokusem domácího hráče a zbývá už pouze deset minut.

59:01
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Rafael Bikmullin.

58:54
    A domácí to zkoušejí bez brankáře!

57:54
    Hosté se dostali za bránu soupeře, kde chvíli drželi kotouč.

56:47
    Domácí mužstvo se opět snaží něco vymyslet, ale Soči se zatím dobře brání.

55:38
    Hosté se dostali s pukem ze své poloviny, což jim zatím vyhovuje.

54:46
    Nižněkamsk se snaží dostat do tlaku, ale to se mu zatím moc nedaří.

53:40
    Soči se provinilo pouze zakázaným uvolněním a hra se tak opět přesune před svatyni Barulina.

52:19
    Je tady další komerční přestávka a Soči stále vede v Nižněkamsku těsně 1:0.

50:56
    Soči se opět nedostalo přes obranu Nižněkamsku.

50:00
    Zbývá nám posledních deset minut základní hrací doby.

48:43
    Hra toho momentálně moc nepřináší a Soči stále vede 1:0.

47:33

46:44
    Soči se dostalo do obrovské šance, ale Konstantin Barulin předvedl skvělý zákrok!

45:33
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Emil Galimov – 2 min., podrážení).

45:18
    Hosté se dostali, až před bránu Ježova, ale střela nepřišla.

44:19

43:38
    Stále domácí mužstvo drží puk ve třetině soupeře, ale nejedná se o žádný velký tlak.

42:55
    Nižněkamsk sice drží kotouč v útočném pásmu, ale zatím nepřišla střela na bránu.

42:19
    Vyloučení v týmu HK Soči (Jyrki Jokipakka – 2 min., podrážení).
    41:54 Galimova rána skončila na tyči.

41:54
    Už to vypadalo, že Emil Galimov překonal brankáře soupeře, ale nakonec šel tento pokus pouze do tyče!

40:45
    Střela domácích nic velkého nepřinesla a stav je tak stále nezměněn.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:17.

Druhá dvacetiminutovka je u konce a Soči zatím vede na ledě Nižněkamsku 1:0. Do druhé třetiny vlétli hosté jako vyměněni a ve 25. minutě se dočkali branky, o kterou se postaral Rachimullin. Následně byla opět hra vyrovnaná a žádné další branky jsme se nedočkali. Dnešní utkání ovšem není příliš atraktivní, ale bude to ještě drama.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:36
    Robert Rosén trochu dojel domácího brankáře a tak došlo k menší strkanici, ale nešlo o nic vážnějšího.

39:10
    Tentokrát to ovšem zkusil hostující hráč Zijat Pajgin, ale vypálil pouze doprostřed brány, kde byl připraven Ilja Ježov.

38:26
    Ke konci dvacetiminutovky je domácí mužstvo lepším týmem na ledové ploše.

37:48
    Neftěchimik sice zůstal u kotouče, ale posléze se provinil ofsajdem.

36:55
    Nikolaj Timašov vyprodukoval tvrdou ránu od modré, ale Barulin jí vyrazil svou vyrážečkou.

35:46
    A další útok Soči, ovšem ten tentokrát střelou neskončil.

34:48
    Ilja Ježov lehce zariskoval s rozehráním u své branky, ale nakonec pro Nižněkamsk vše dobře dopadlo.

33:58
    Střela hostujícího hráče z levého kruhu neprošla na domácí branku.

32:50
    Hra se přerušila a následuje komerční přestávka.

32:09
    Stanislav Bočarov to zkusil z pravé strany, ale Ilja Ježov byl připraven.

31:42
    V dnešním zápase vidíme spíše boj o kotouč, než pohledný hokej plný kombinací a akcí.

30:54
    Nižněkamsk přišel o kotouč v útočném pásmu, ale protiútok Soči nic velkého nepřinesl.

30:00
    Polovina hry je u konce a Soči stále vede 1:0, díky brance Rachimullina ve 25. minutě.

28:42
    Momentálně se hra o něco srovnala, ale nevidíme žádnou velkou podívanou.

27:26
    Obraz ve druhé třetině je naprosto jiný a nyní je to Soči, které dominuje hře.

27:00
    Opět musel zasahovat Ilja Ježov, který si ovšem poradil s pokusem hostujícího hráče.

25:51
    Rána domácího útočníka skončila pouze vedle hostující svatyně.
    24:34 Damir RACHIMULLIN - 0:1

24:34
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté dávají gól a otevírají brankový účet dnešního zápasu! Bočarov poslal skvělou přihrávku před bránu, kde z první zavěsil za záda brankáře DAMIR RACHIMULLIN. Asistence: Stanislav Bočarov.

24:26

24:18
    Posléze musel zasahovat Konstantin Barulin, což se mu také povedlo.

24:03
    Domácí ještě mají přesilovou hru a stále drží puk v útočném pásmu.

23:27

23:15
    Ve hře 4 na 4 je u puku především Nižněkamsk, ale není to nic nebezpečného.

22:26
    Vyloučení v týmu HK Soči (Eric O'Dell – 2 min., držení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

21:53
    Před bránou Neftěchimiku byl velký chumel hráčů, ale střela na svatyni Ježova nepřišla.

21:27
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Avcin – 2 min., hákování).

20:55
    Hosté se snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:23.

První dvacetiminutovka je u konce a branky jsme se stále nedočkali. Začátek zápasu ovšem naprosto jasně patřil Nižněkamsku, který vyprodukoval velký počet střel, ale Konstantin Barulin podržel hosty. Posléze se hra srovnala, ovšem na střely je to 18:7.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:47
    Konec třetiny patří hostům, ale ani ti nemohou dostat kotouč do brány.

18:58
    Soči se dokázalo dostat, až ke střele, ale ta nakonec skončila na zákroku Ježova.

17:40

16:58
    Nižněkamsk si toho zatím v přesilovce moc nevytváří.

15:40
    Vyloučení v týmu HK Soči (Sergej Zborovskij – 2 min., krosček).

15:20
    Hra je přerušena, jelikož hostující hráč dostal nepříjemný zásah do obličeje a na hrací ploše jsou lékaři.

14:29
    Rafael Bikmullin se dostal dopředu po levé straně, ale jeho střela skončila v moci Barulina.

12:48
    Hostující mužstvo se pokoušelo něco vymyslet ve třetině soupeře, ale nebylo z toho nic vážnějšího.

11:58
    Nyní se Soči dopustilo zakázaného uvolnění a následuje tak další buly před svatyní Barulina.

10:48
    Tlak domácích je čím dál větší, ale skóre na kostce nad ledem je i nadále bezbrankové.

09:35
    Tentokrát to bylo Soči, které se snažilo něco vymyslet, ale pokus z levé strany skončil v moci brankáře.

08:57
    A další zákrok vytáhl Konstantin Barulin, který jich má na začátku utkání již dvanáct!

07:05
    Pokus domácího borce byl zblokován do ochranné sítě.

06:08
    Stále je to Nižněkamsk, který je aktivnějším týmem a zatím dominuje hře, ovšem Konstantin Barulin drží Soči.

05:43
    Domácí hráč se dostal ke střele, ale ta nic velkého nepřinesla.

04:59
    Hra se už dlouho nepřerušila a u kotouče je stále domácí mužstvo.

03:39
    Tentokrát se Soči snažilo něco vymyslet, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

02:42
    Konstantin Barulin musel opět zasahovat, ale i tentokrát úspěšně.

01:32
    Nižněkamsk je na začátku utkání o něco aktivnějším týmem a opět drží kotouč v útočném pásmu.

00:53
    Konstantin Barulin musel poprvé zasahovat proti střele soupeře, což se mu povedlo.

00:01

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (Korotajev) – Polášek, Bryncev (A), D. Musin, Šaripzjanov (A), Volgin, Timašov, An. Sergejev – Avcin, Ruohomaa, Jo. Nättinen – E. Galimov, Nestrašil (C), Porjadin – Chajrullin, P. Kulikov, Chisamutdinov – Padakin, Bikmullin, Zdunov – Šarifjanov.

HK Soči: Barulin (Šikin) – J. Alexandrov (A), Jokipakka, Rykov, K. Vorobjov, D. Alexandrov, Pajgin, Zborovskij – Bočarov, R. Rosén, O'Dell (C) – Šmeljov, Collins (A), Bakoš – Rachimullin, Tomilin, Kaletnik – Altybarmakjan, Točickij, Polunin – Žilin.

Rozhodčí: Alexander Sergeyev, Sergei Morozov – Ilnur Galimov, Artyom Savenkov.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Nižněkamsk je momentálně ve Východní konferenci na jedenáctém místě se čtyřiceti šesti body a skóre 116:143. V posledním zápase přivítal Novgorod, se kterým si poradil 3:1.
    Soči je na tom o něco lépe a v Západní konferenci se nachází na osmé příčce s padesáti třemi body a skóre 125:140. V posledním utkání zavítalo do Jaroslavli, ale tam prohrálo 0:1.

V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy Neftěchimik Nižněkamsk a HK Soči. Tato mužstva se spolu naposled utkala před šesti dny na ledě Soči, kde ovšem vyhrál Nižněkamsk pouze 1:0 a o vítěznou branku se postaral ve 44. minutě Ruohomaa. Dnes se bude hrát v Neftekhimik Ice Palace. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.