Havířov – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Mountfield HK – HC Litvínov 2:1 (kon.) | Olomouc – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Olomouc
3:4 (1:1, 0:0, 2:2 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 29.01.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Nadstavba E

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemný úterní večer z olomoucké plecharény. Dnes máme na programu 10. kolo bojů o umístění v extralize dorostu, konkrétně střetnutí mezi HC Olomouc a VHK Robe Vsetín.

HC Olomouc – 5. místo (29 bodů)
    (6.místo v základní části – 24b)
    Kohouti měli po návratu do extraligy jasný cíl – udržet se v nejvyšší soutěži i pro další ročník, a to jim zpočátku vycházelo více než dobře. Základní část zakončili na fantastickém šestém místě, jen dvě příčky od postupu do play-off. V nadstavbové části se ale jejich vyhlídky přece jen trochu zčeřily a přišel propad tabulkou až na předposlední místo, kde Hanáci drží už jen jednobodový náskok na poslední Warriors. V jejím průběhu totiž vyhráli pouze jednou, a to až na samostatné nájezdy a právě proti Brnu. Krom toho brali už jen po jednom bodu s Přerovem a Technikou, a jednou také bod z dodatečných nájezdů proti Technice.

VHK Robe Vsetín – 2. místo (50 bodů)
    (8. místo v základní části – 22b)
    Vsetín skončil v základní části jen o dva body hůře, což pro něj ovšem znamenalo až osmé místo. V nadstavbě se mu ovšem začalo dařit o poznání lépe a během prosince našel přemožitele jen v Šumperku, kterému na druhou stranu sebral bod z dodatečného prodloužení. Bod ztratili i proti Přerovu, který porazili až v samostatných nájezdech. Leden zahájili Valaši dokonce ještě lépe a Olomouc i oba brněnské týmy doslova roznesli na kopytech. Poté si poradili i s Šumperkem a Přerovem a do zápasu se tak vezou na pohodlné vlně 5 vítězství. Dobře si vedou i v dodatečném prodloužení. Bod navíc vybojovali hned pětkrát z osmi možností.

Úspěšnost brankářů:
    Filip Hořejší (OLO) – 90,77 % (7 zápasů)
    Jan Špunar (OLO) – 89,33 % (3 zápasy)
    David Tkadlec (VSE) – 91,74 % (9 zápasů)

Vzájemná utkání
    Základní část patřila Hanákům, kteří v obou utkáních vyhráli už v základní hrací době. V tom prvním prohrávali 0:2, ale utkání otočili a zvítězili 6:4. Na ledě Vsetína si pak začátek pohlídali lépe, ale nevyšel jim naopak úvod třetí třetiny, kdy Valaši srovnali z 1:3 na 3:3, nicméně pět minut před koncem vystřelil Hanákům tři body Stanislav Ruda, který tímto gólem také dovršil svůj hattrick. V obou zápasech brala Olomouc také bod z prodloužení či nájezdů.

V nadstavbové části si ale Vsetín vybral vše i s úroky a v prvním vzájemném střetnutí převálcoval Kohouty 8:1. V tom nejvíce zazářil šestibodový Boris Babeliak, který vstřelil dvě branky a na další čtyři přihrál. Špatně si nevedl ani Matyáš Dědek, který si připsal pět asistencí.

Potvrdí Vsetín svou formu v nadstavbové části? Nebo mu Kohouti vrátí porážku ze začátku ledna? To se ukáže v 17:00!

HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba (A), Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček, Přidal – Havel, Schneider, Kusák, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný (A), Ruda.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Růžička) – Velikovský, Kočí (A), Mikula, Dořičák, Kuchařík, Kunst, Krajčík – Bednařík (C), Rybár, Jurek, Babeliak (A), Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.

Rozhodčí: Kašík – Loun, Lounová.

00:01

00:09
    Vsetín zaváží puk za svou branku, odkud chce zahájit první útok.

00:27
    Hosté zatím stále kombinují u sebe v pásmu.

00:36
    Konečně se Valaši odhodlali k útoku, ale zastavuje je postavení mimo hru.

00:49
    Spurný nezpracoval puk a jen ho protečoval do středního pásma, kde si ho převzal Vsetín.

01:14
    Prísažný vybojoval puk a zavezl ho do pásma. Jeho přihrávka na osu hřiště ovšem neprošla.

01:35
    Turek prověřil Hořejšího z úhlu. Ten drží puk na své hrudi.

01:35
    Vsetín si zahraje přesilovku. Dvouminutový trest za podrážení si odpyká Jiří Macháč (OLO).

01:50
    Olomouci se ale daří vyhodit a držet puk daleko od své branky.

02:33
    Babeliak z pravého kruhu našel jen připravenou lapačku Hořejšího.

02:37
    Hanáci opět vyhazují puk až do útočného pásma.

03:01
    Babaliakovi sjel puk z hole a nepodařilo se mu vystřelit.

03:45
    Mikulova střela zamířila těsně mimo pravou tyč Hořejšího branky.

04:21
    Adámek nezpracoval přihrávku na červené čáře a je z toho zakázané uvolnění hostů.

04:30
    Sedláček nahodil puk od modré čáry na Tkadlece, který ho pouze vyrazil. Domácí se ale po dorážkách natahovali marně.

04:52
    Kočí střílel z mezikruží jen do prsou Hořejšího.

05:00
    Bednařík nebyl důrazný a nepodařilo se mu vystřelit na branku. O chvíli později jeden ze vsetínských obránců mířil mimo.

06:03
    Havel šikovně prostrčil puk na Fasnera, ale ten přihrál jen na hokejku vracejícího se Jurka.

06:30
    Macháč neprošel přes soupeřova obránce, ale na pomoc mu přispěchal Prísažný, který puk sebral za brankou Tkadlece.

07:03
    Vsetínský obránce vystřelil jen do chráničů bránícího hráče a od něj se puk odrazil do středního pásma.

07:14
    Kohouti vyhazují puk na zakázané uvolnění.

07:35
    Čajanová od mantinelu vystřelila jen do bránícího hráče.

07:48
    Stejně si vedl i Kočí od modré čáry.

08:15
    Turek pustil puk kolem mantinelu, ale to byla chyba. Vsetín zahrál zakázané uvolnění a hra se stěhuje před jeho branku.

08:28
    Mikula neprošel přes střední pásmo, Kusák mu sebral puk.

08:50
    Bednařík si vyjel na vrchol kruhu, ale vystřelil jen do bránícího hráče.

08:54
    Hanáci vzápětí vyhazují na zakázané uvolnění.

09:10
    I nyní Kohouti vyhodili puk téměř přes celé kluziště, ale Velikovský ho stihl ještě před poslední čárou.

09:22
    Vsetín si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká Adam Havel (OLO).

09:47
    Jurek zkoušel tečovat puk před brankou mezi betony Hořejšího, ale mezeru tam nenašel. Za dorážkou se ještě tlačil Velikovský, ale i on narazil jen na beton domácího brankáře.

10:18
    Kunst vystřelil jen do Prísažného.

10:27
    Velikovský se snažil opět tečovat puk mezi betony Hořejšího z předbrankového prostoru. Neusměrnil však puk na branku.

10:46
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Nakonec se hosté přece jen prosazují , poté co ŠTĚPÁN JUREK střelou od modré čáry překonal Hořejšího. Asistence: Jan Půček.

11:34
    Střela Macháče lízla vyrážečku Tkadlece, mířila však mimo branku.

12:04
    Adámek zkoušel tečovat Bednaříkovu střelu od mantinelu, ale zasáhl bránícího hráče.

12:33
    Kusák bekhendem spíše jen nahodil na brankáře hostů. Tkadlec si puk zastavil hokejkou a přikryl ho lapačkou.

12:44
    Jurek zavezl puk po pravém křídle a chtěl ho servírovat před branku, sklouzl mu však z čepele.

13:25
    Půček udržel puk na hraně útočného pásma a nahodil ho na branku, před kterou ještě tečoval Babeliak. Domácí brankář byl ale na místě.

14:14
    Olomouc vybojovala puk v útočném pásmu a od modré čáry nahazoval puk Lambert. Jeho pokus ovšem skončil za brankou hostů.

14:24
    Vzápětí Valaši vyhazují na zakázané uvolnění.

14:42
    Kusákova prudká střela zamířila nad branku Tkadlece.

15:01
    Na druhé straně Krajčík rovněž mířil jen mimo tři tyče.

15:26
    Kunstovu bekhendovou střelu domácí srazili za branku.

15:55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté špatně rozehráli a ANDREJ PRÍSAŽNÝ dokázal vybojovat puk. Obhodil si soupeře a z mezikruží vystřelil přesně k pravé tyči. Bez asistence.

16:19
    Vsetínská rozehrávka končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Tkadlecem.

16:29
    Jurkovi se přihrávka podél mantinelu nevydařila, a druhý pokus už zastavil Přecechtěl, který vrátil puk za branku hostů.

16:52
    Je tady další přesilovka hostů! Dvě minuty za faul loktem si musí odpykat Stanislav Ruda (OLO).

17:06
    Kusák zachytil přihrávku a i trochu se štěstím posílá puk až k Tkadlecovi.

17:30
    Po Kunstově střele od modré Hořejší nevěděl, kde má puk, ale ten se odrazil za branku.

17:58
    Čajanová hledala v brankovišti hokejku Kuchaříka, ale ten nedokázal puk usměrnit do branky.

18:29
    Jurek stál v Hořejšího brankovišti a Vsetín je proto vykázán z útočného pásma.

18:41
    Velikovský nastřelil jen hůl jednoho z domácích a Havel poté posílá puk až k soupeřovu brankáři.

19:00
    Už v době, kdy byl Ruda na ledě domácí opět vyhodili přes všechny čáry. Píská se proto zakázané uvolnění.

19:13
    Fasner přihrál jen na hůl soupeře, ale ten už stál ve středním pásmu, takže i když z akce domácích sešlo, nehrozil z toho ani protiútok hostů.

19:38
    Olomouc vyhazuje opět jen na zakázané uvolnění.

19:43
    Mikulovi u mantinelu propadl puk, ale Spurný byl příliš daleko a nemohl toho využít k samostatnému úniku.

20:00

Ačkoliv v první třetině byli jednoznačně aktivnější hosté, kteří si svou aktivitou vybojovali tři přesilové hry, Olomouc předvedla důsledný defenzivní výkon, díky kterému inkasovala pouze jedenkrát, když Štěpán Jurek střelou od modré čáry využil přesilovou hru. Navíc v šestnácté minutě hosté chybovali v rozehrávce, což potrestal přesnou střelou na bližší tyč Andrej Prísažný. Skóre po dvaceti minutách je tak nerozhodné 1:1.

Druhá třetina začne přibližně v 17:45.

20:01

20:08
    Jurek z levé strany minul branku.

20:26
    Ruda uklidňuje situaci přihrávkou za branku.

20:46
    Přecechtěl ze středního pásma vyhodil puk jen do hlediště. Vhazovat se bude na hranici útočného pásma domácích.

20:57
    Čajanová zůstala nehlídaná u pravého mantinelu, ale přihrávku nezpracovala a puk jí sebral Nesvadba.

21:26
    Macháč pouze protečoval puk do středního pásma, kde se ho ujal Vsetín.

21:40
    Mikulovo nahození z osy hřiště končí v náručí Hořejšího.

21:49
    Kuchařík od modré čáry nahodil jen do lapačky domácího brankáře. Ten navíc ihned rozehrál.

22:16
    Masare vybojoval puk v útočném pásmu, ale jeho přihrávka před branku nenašla nikoho.

22:40
    Kunst od modré čáry nahodil na Hořejšího, který vyklepal puk z lapačky a opět rozehrál.

23:19
    Půček najel do útočného pásma a z levé strany vystřelil do Hořejšího. Ten ukryl puk někde ve své výstroji.

23:25
    Adámek se pokoušel střílet hned po buly, ale jeho pokus zblokoval některý z domácích hráčů.

23:51
    Prísažný vyvezl puk do útočného pásma, ale ihned za modrou čárou jej ztratil.

24:12
    Macháč si ve středním pásmu počkal na přihrávku, ale jeho střelu ztlumil obránce a Tkadlec s ní neměl větší potíže.

24:42
    Bednařík neprošel přes Nesvadbu, ale ten odehrál puk jen na hůl Kuchaříka.

25:06
    Kočí z osy hřiště našel jen lapačku domácího brankáře.

25:32
    Střelu od modré čáry Hořejší pouze vyrazil. Poblíž ale nebyl nikdo v zeleném, kdo by mohl dorážet.

26:14
    Vsetín úmyslně zahrál puk v ofsajdu. Vhazovat se tak bude před Tkadlecem.

26:34
    Nesvadbovo nahození končí na zadním mantinelu.

27:01
    Macháč protlačil puk do útočného pásma. Spurný navíc dobře napadá.

27:08
    Nakonec se Olomouc dostala ke střele, ale ta končí v lapačce Tkadlece.

27:18
    Kohoutům utekl puk do středního pásma a píská se postavení mimo hru.

27:28
    Turek protlačil puk přes dva hráče a z nulového úhlu našel zadovkou na druhé straně Rybára, ale Hořejší se skvěle přesunul a vyrazil puk!

28:20
    Turek opět úřadoval. Tentokrát se protlačil po pravé straně a našel přihrávkou Babeliaka, ale tomu domácí nedovolili střílet.

28:37
    Přesilovku si vyzkouší také Olomouc. Dvě minuty za držení si odpyká Jakub Velikovský (VSE).

29:11
    Kočí vybojoval puk od Havla a i v pádu ho dokázal poslat až za branku domácích.

29:38
    Macháčovo nahození tečoval jeden z hostů a puk skončil až za plexisklem. Vhazovat se bude na hranici obranného pásma Vsetína.

29:51
    Mikula poslal puk jen na hůl Nesvadby. Nahození olomouckého obránce ale na branku neprošlo.

30:26
    Spurný přihrál jen na hůl Bednaříka, který se vrhl do brejku, ale Kohouti mu dokázali při kličce vypíchnout puk.

31:15
    Kusák se ocitl v ofsajdu, a protože ignoroval volání čárového sudího, rozhodčí nakonec situaci posoudil jako úmyslný ofsajd. Vhazovat se tak bude u branky Hořejšího.

31:41
    Sedláček provezl puk do útočného pásma a předložil ho Havlovi, který pálil trochu z úhlu a našel jen připravenou lapačku Tkadlece.

32:33
    Kočí zachytil rozehrávku a přihrával před Hořejšího branku. Puk se chvíli motal v brankovišti, ale Vsetínští naslepo pouze posouvali puk sem a tam, až ho nakonec vystřelili mimo branku.

33:20
    Ruda za brankou vybojoval puk pro Fasnera, který se snažil přihrávat mezi kruhy, ale našel jen soupeřova obránce.

33:58
    Fasner vybojoval puk a přihrál ho Havlovi mezi kruhy! Ten pálil mimo branku, ale Fasner ještě stihl puk tečovat, ačkoliv ne dostatečně důrazně.

34:51
    Vsetín se nastěhoval do útočného pásma, ale Hořejší zatím nemusel zasahovat. Hosté pouze posílají puk po mantinelu.

35:10
    Adámek se dostal pouze k přistrčení z mezikruží, které Hořejší bez potíží zastavil betonem.

36:21
    Macháč hledal Spurného, který si najížděl do středového kruhu, ale ten byl dobře bráněný.

36:51
    Kusák s Ševčíkem se natahovali po puku, kdyby ho zasáhli, bylo by z toho přečíslení, ale hostující obránce měl ke kotouči blíže.

37:32
    Kusák bekhendem nahazuje za branku hostů a Kohoutí letka střídá.

37:59
    Ruda se protlačil podél levého mantinelu, ale poté přihrál jen Dědkovi.

38:23
    Vsetín vyhazuje jen na zakázané uvolnění.

38:42
    Prísažný vybojoval puk v útočném pásmu, ale přihrál ho jen na hůl soupeře.

38:51
    Vsetín si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Andrej Prísažný (OLO).

39:01
    Velikovský se musí s pukem vrátit za svou branku.

39:25
    Kunst od modré zasáhl jen clonícího spoluhráče.

39:59
    Další Kusntův pokus mířil jen do Fasnera, který puk vykopl a už už se hnal za brejkem, ale hostující obránce dokázal kotouč sklepnout ze vzduchu zase zpátky do pásma. Fasnera to ani příliš nemusí mrzet, poněvadž na zakončení už by stejně neměl čas.

40:00

Druhá třetina branky nepřinesla, hromadily se spíše nepřesnosti na obou stranách. Skvěle si ovšem počínal hostující Turek, který dvakrát předkládal puk spoluhráčům mezi kruhy, ti ovšem ani jednou Hořejšího nepřekonali. Do šance se dostal také Bednařík, který jel sám na brankáře domácích, ale zezadu ho stíhali obránci, kteří mu u kličky vypíchli puk. Za domácí byl nejblíže gólu Fasner, který tečoval střelu Havla asi půl metru vedle odkryté branky.

Třetí třetina začne přibližně v 18:26.

40:01

40:19
    Přecechtěl zastavil rodící se vsetínskou akci ještě na červené.

40:28
    Hosté nakonec přece jen přesilovku využívají, poté co MATYÁŠ DĚDEK zavezl puk do útočného pásma, stáhl si ho pod brusle, počkal až mu z cesty odklouže blokující obránce a poté zakončil svižnou střelou. Asistence: Jakub Velikovský, Stanislav Kunst.

41:35
    Sedláček ve středním pásmu zastavil Bednaříka, ale puk pouze vrátil soupeři.

42:02
    Velikovského nahození srazil Hořejší hokejkou do rohu.

42:34
    Ruda vypíchl soupeři puk, ale neměl rychlost a tak se dostal jen ke střele z těžkého úhlu. Tkadlec jeho pokus tečoval lapačkou mimo branku.

43:16
    Macháč se protlačil s pukem před branku a prověřil Tkadlece bekhendem.

43:55
    Kunst od modré čáry zamířil jen mimo tři tyče.

44:02
    Olomouc posílá puk pouze na zakázané uvolnění.

44:17
    Macháč ve středním pásmu vybojoval puk a také několik vteřin pro svůj tým, aby vystřídal.

44:40
    Kuchařík kličkami úplně rozložil obranu domácích a nakonec servíroval puk do prázdného brankoviště, poté co Hořejší vyklouzal z branky. Tam ale byli jen domácí, kteří puk poslali do bezpečí.

45:18
    Vsetín si zahraje dnes už pátou přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Stanislav Ruda (OLO).

45:36
    Havel zachytil rozehrávku a vrací puk do útočného pásma Olomouce.

46:46
    Babeliak se prokličkoval před branku, ale zamířil příliš vysoko.

47:05
    Kočí od modré čáry minul branku.

47:28
    Mikula při pokusu o přechod do útočného pásma podklouzl a domácí se tak zmocnili puku. Vyhodili ho ovšem jen na zakázané uvolnění, neboť Ruda už je zpět na ledě.

47:41
    Po dorážce Bednaříka Hořejší nevěděl, kde má puk a v brankovišti domácích se strhla pořádná mela. Nikomu z hostů se ale nepodařilo puk dotlačit za brankovou čáru.

47:41
    Olomouc si zahraje přesilovku. Ze situace v brankovišti nakonec rozhodčí vyvodili důsledky, které jsou proti hostům. Na trestnou lavici míří Sára Čajanová, aby podstoupila trest za Davida Bednaříka (VSE), který dostal 4 minuty za hrubost. Na druhé straně Stanislav Ruda (OLO) dostal pouze dvouminutový trest.

48:51
    Hosté se prosazují i v početní nevýhodě, poté co JAN PŮČEK ujel do samostatného úniku a pod betonem Hořejšího poslal puk do branky. Bez asistence.

48:59
    Jurek prověřil Hořejšího nahozením od modré čáry.

49:20
    Spurný provezl puk do útočného pásma, ale jeho pokus srazili hosté nad branku.

49:31
    Domácí se nevzdávají. ANDREJ PRÍSAŽNÝ nahodil puk od modré čáry a ten zaplul kolem clonících hráčů i kolem lapačky Tkadlece do branky. Asistence: David Lambert, Jiří Macháč.

49:54
    Kusák obětavým pádem posouvá puk do středního pásma, i když jen na hole soupeře.

50:20
    Vzápětí tentýž hráč vybojoval puk za brankou soupeře a pokoušel se přihrát naslepo mezi kruhy, kam sjížděl Fasner, ale zasáhl boční oblouk branky, od kterého se puk odrazil k soupeři.

51:12
    Havel vystihl přihrávku soupeře, ale obránci Vsetína se stihli vrátit a zabránit mu v brejku.

51:44
    Prísažný provezl puk za branku a naservíroval ho mezi tři hráče Spurnému! Tomu nejprve soupeři zblokovali hůl, ale poté se dostal ke střele, kterou srazil jiný bránící hráč nad branku.

52:39
    Půček předvedl nádherný průnik, na jehož konci mu domácí obránce vypíchl puk jen směrem k Dědkovi. Ten ještě hledal Půčka přihrávkou, ale nepřihrál přesně.

53:41
    Havel v obranném pásmu přišel o puk a Čajanová šla sama na brankáře! Pokusila se kličkou zakončit mezi betony, ale Hořejší byl na ledě včas.

54:20
    Kunstovo nahození od modré čáry zazvonilo o tyč.

54:47
    Ševčíkovo nahození z úhlu Tkadlec vyrazil jen před sebe. Prísažný byl ovšem z úhlu také a věděl, že by s dorážkou neuspěl.

55:07
    Vsetín vyhazuje na zakázané uvolnění.

55:41
    STANISLAV RUDA se u mantinelu uvolnil Krajčíkovi šikovnou kličkou, po které hostující obránce podklouzl, a tak měl domácí útočník dost prostoru, aby si najel s pukem blíže k brance a zakončil střelou na vzdálenější tyč! Bez asistence.

56:14
    Dědkova přihrávka našla jen domácí hráče.

56:24
    Velikovského nahození od mantinelu končí v lapačce Hořejšího.

56:29
    Čajanová zkoušela přihrávat před branku, ale tam byli jen hráči v červenobílé.

56:51
    Přecechtěl zakládá akci od své branky.

57:07
    Olomouc se ale do útočného pásma nedostala a naopak Stratil musí bojovat o puk s Čajanovou.

57:34
    Havel se prokličkoval do útočného pásma, ale při pokusu o střelu ho soupeř fauloval. Domácí mají výhodu.

57:44
    Vyloučeným hráčem je David Bednařík (VSE), který se provinil podrážením.

57:57
    Vsetín vyhazuje až za branku Hořejšího.

58:25
    Kusákovi u mantinelu utekla přihrávka a hosté opět vyhazují přes všechny čáry.

58:48
    Ruda servíroval puk před branku Fasnerovi, ale ten ho nedokázal sklepnout ze vzduchu.

59:09
    Havel zavezl puk do útočného pásma, ale podklouzl a Vsetín opět vyhazuje.

59:33
    Ani tentokrát se Kohoutům nepodařilo usadit před brankou soupeře. Holcman musí pro puk ke své brance.

60:00
    Bednařík ujížděl sám na brankáře, ale příležitost na zakončení prováhal a pouze přisunul puk ze strany k Hořejšímu, který ho ukryl pod lapačku přesně ve chvíli, kdy se rozezněla závěrečná siréna.

60:00

Ve třetí třetině Vsetín odskočil soupeři zásluhou Matyáše Dědka a Jana Půčka, načež se zdálo, že je zřejmě rozhodnuto, Olomouc však zbraně nesložila a Andrej Prísažný se Stanislavem Rudou vyrovnali skóre! Ze základní hrací doby si tak oba týmy odnášejí po bodu. Uvidíme, co přinese prodloužení, které začíná právě teď!

60:01

60:16
    Vsetín zatím kombinuje ve středním pásmu.

60:31
    Kunst se pokusil obtočit kolem levé Hořejšího tyče, ale ani na třikrát nedokázal puk protlačit kolem betonu domácího brankáře.

60:45
    Další Kunstův pokus přišel z bodu pro vhazování, Hořejší byl opět pozorný.

61:14
    Holcman jede s pukem za svou branku, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.

61:36
    Kočí neprošel přes Přecechtěla. Ten odpálil puk do rohu.

62:05
    Domácí si málem těžce zavařili v obranném pásmu, ale Lambert situaci zachránil.

62:30
    Babeliak provezl puk po pravém křídle a o rameno Hořejšího poslal puk do ochranné sítě.

63:01
    Olomouc si v prodloužení připisuje první střelu, poté co Prísažný vjel do útočného pásma a bez rozmýšlení vypálil na Tkadlecovu lapačku.

63:01
    Oddechový čas pro domácí.

63:14
    Prísažný srdnatě bojoval o puk, ale Vsetín ho udržel pod kontrolou.

63:40
    Kunst vypíchl v útočném pásmu puk přímo na Půčka, který tvrdě vystřelil. Kunst sám se pak ještě snažil dorážet, ale marně.

63:45
    Vsetínský obránce si navíc počínal nedovoleně a odbude si zbytek prodloužení na trestné lavici. Dvě minuty dostal Stanislav Kunst (VSE) za nedovolené bránění.

63:45
    Oddechový čas pro hosty.

63:49
    Vsetín ihned vyhazuje puk k Hořejšímu.

64:09
    Ani napodruhé se Kohouti v útočném pásmu neusadili. Přecechtěl se vrací pro puk ke své brance.

64:30
    I do třetice Vsetín vyhazuje, aniž by Tkadlec musel zasahovat.

64:49
    Holcmanovo nahození od modré čáry našlo jen bránícího hráče.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení gól nepřineslo, a tak musejí o vítězi rozhodnout samostatné nájezdy. V těch se Vsetín musí obejít bez Stanislava Kunsta, který fauloval v závěru prodloužení.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Přecechtěl se pokusil rozhýbat Tkadlece, ale jeho následnou střelu vsetínský brankář vyrazil.