Nové Zámky B – Spišská N. Ves 3:7 (kon.) | Skalica – Humenné 5:6 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 4:0 (kon.)
Dubnica – Martin 4:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 1:4 (kon.) | Prešov – Trnava 2:4 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
4:3 (0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)
HK VITAR Martin
sk Úterý 29.01.2019, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 1. liga (SR) • 44. kolo

61:22
    Dubnica dáva gól! Dokonalý zvrat Dubnice! Z 0:3 na 4:3, sériu štyroch strelených gólov uzavrel v predĺžení VLADIMÍR LANTOŠ.

Asistencia: Denis Rehák.

54:20
    Dubnica dáva gól! Presilovka o dvoch hráčov využitá nebola, no tá pokračujúca o jedného muža už áno! MICHAL KOKAVEC vyrovnáva stav stretnutia!

Asistencie: Miroslav Kristín, Ján Jarábek.

48:12
    Dubnica dáva gól! JAKUB JAKUBÍK zvyšuje nádej domácich na body, do konca zostáva menej ako dvanásť minút.

Asistencie: Miroslav Kristín, Michal Kokavec.

31:52
    Dubnica dáva gól! Je znížené, naštartuje comeback DOMINIK KANAET?

Asistencie: Denis Trenčan, Ronald Dvonč.

21:02
    Martin dal gól!
    Triumf sa domácim vzdiaľuje, na 0:3 upravuje IVAN BRVENÍK.

Asistencie: Lukáš Zeliska, Tomáš Rusina.

19:08
    Celok z Turca odskakuje na rozdiel dvoch gólov. Postarala sa o to posledná formácia hostí na čele s MARTINOM BARTOM.

Asistencie: Matúš Rudzan, Adam Paulíny.

07:18
    Hostia sa dostávajú do vedenia, čím zhoršujú situáciu pre MHK. Autorom gólu je ANDREJ JURÁŠEK.

Asistencie: Jakub Langhammer, František Poliaček.

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 32. Kanaet (Trenčan, Dvonč), 49. Jakubík (Kristín, Kokavec), 55. Kokavec (Kristín, Jarábek), 62. Lantoš (Rehák) – 8. Jurášek (Langhammer, Poliaček), 20. Barto (Rudzan, Paulíny), 22. Brveník (Zeliska, Rusina)

TSS GROUP Dubnica: Gibl (Pajpach) – Jarábek, Švec, Rehák, Lee, Kozachuk, Hohl, Vladimirov, Prna – Veshutkin, Kristín, Kokavec – Mikolášek, Lantoš, Kútny – Trenčan, Dvonč, Kanaet – Vakhrameev, Jakubík, Medek
    HK VITAR Martin: Bernát (Riečický) – Themár, Dvořák, Pacalaj, Šimon, Rusina, Oravec – Jurášk, Langhammer, Poliaček – Burzík, Urbánek, Rešetár – Brveník, Dírer, Zeliska – Rudzan, Barto, Paulíny

Rozhodčí: Vido – Ševčík, Jurčiak