Sokolov – Bílina 9:2 (kon.) | Kobra – Mostečtí Lvi 11:2 (kon.) | Děčín – Klatovy 5:2 (kon.)
Nymburk – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Letňany – Dvůr Králové n. L. 5:6 (po pr.) | Kolín – Trutnov 4:6 (kon.)
HC Letci Letňany
5:6 (2:2, 1:1, 2:2 - 0:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 30.01.2019, 18:00 • ICE ARENA, Praha-Letňany • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 35. kolo

Děkuji za sledování, u hokejových přenosů na počtenou! Během večera budou doplněny chybějící statistiky. (20:20:17)

Dnešní utkání sledovalo 65 diváků.

Tento záchranářský souboj ze 2. ligy je minulostí! Podle předpokladů zvítězil Dvůr Králové, který přestřílel domácí Letce 6:5. Letňany sice dokázali v posledních minutách vyrovnat, ale zvítězit už nedokázali. Po dnešním utkání budou ztrácet na Rodos 16 bodů.

61:50
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    MILAN VALAŠEK dává vítěznou branku dnešního mače, Rodos získává zasloužené dva body! Asistence: Patrik Fořt, Martin Tondr.

61:33
    Fořt mířil mezi betony Hamalčíka, ale neuspěl.

60:51
    Hokejisté Rodosu byli příliš horliví, píská se ofsajdové postavení.

60:30
    Hamalčík raději přikryl kotouč před dotírajícími hosty.

60:01

Jsou za námi všechny tři třetiny, po krátké pauze bude následovat pětiminutové prodloužení 3 na 3.

60:00

59:24
    Tvrdou Soukupovu ránu kryje Vlk, vhazování v pásmu Dvora Králové nad Labem.

59:01
    Běží poslední minuta základní hrací doby, Letci chytili druhý dech, pokračují v náporu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Letňany právě vstřelily branku!
    MICHAL KLIMO vyrovnává na 5:5! Neuvěřitelné věci se dnes dějí v Letňanech. Letci i bez brankáře dokázali vyrovnat! Asistence: Tomáš Dyrynk, Dominik Valík.

57:30
    Letci už v šesti!

57:12
    Tak přece jen snížení! To byla taková rána, až se síť Vlkovy branky zavlnila! Autorem branky je DOMINIK VALÍK. Asistence: Michal Klimo, Tomáš Soukup.

56:33
    Teď ale záblesk domácí naděje, kterou chytil do rukavice Vlk.

Tadeáš Podolka

Branky a nahrávky: 9. Soukup (Horák, Klimo), 12. Klimo (Fabiánek, Soukup), 21. Fabiánek (Dyrynk), 58. Valík (Klimo, Soukup), 58. Klimo (Dyrynk, Valík) – 2. Dušek (Tondr, Půhoný), 14. Karlík (Kocián, Ježek), 36. Půhoný (Petira), 46. Luštinec (Franc), 52. Franc (Luštinec, Machač), 62. Valašek (Fořt, Tondr)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Mičán) – Valík, Uhlíř, Beran (C), Kučera – Štěpánek, Fabiánek, Nedorost, Hanuš, Soukup, Dyrynk, Vobořil, Chlouba, Procházka, Zedek, Horák, Klimo
    HC Dvůr Králové n. Labem: Vlk (Janský) – Matějíček (C), Tondr, Franc, Petira, Faltys, Pokorný, Karlík – Hoskovec, Panna, Půhoný, Dušek, Sedláček, Machač, Kocián, Luštinec (A), Havlas, Fořt (A), Ježek, Valašek

Rozhodčí: Škrobák – Šimánek, Svoboda