Halkbank – Frankfurt 3:1 (kon.) | Belchatow – Maaseik 2:3 (kon.) | Berlin Recycling – Gdaňsk 0:3 (kon.)
Friedrichshafen – Chaumont 2:3 (kon.) | Perugia – Tours 3:0 (kon.)
Halkbank Ankara
3
25 23 25 25
United Volleys Frankfurt
1
12 25 22 21
Středa 30.01.2019, 15:30 • TVF SC Baskent Sports Hall ANKARA • Liga mistrů • Skupina A

0:0
    Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního odpoledne a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (17:28:25)

0:0
    Dnešní utkání sleduje 800 diváků.

0:0
    Máme tu konec dnešního velice vyrovnaného a kvalitního utkání. Domácí Halkbank Ankara se může radovat z výhry 3:1 na sety, která jí vrátila zpět do hry v boji o postup ze skupiny. První set byl jasně v režii domácích, u hostů to vypadalo, jako kdyby zůstali ještě v šatně. Od druhého setu bylo utkání již vyrovnané. Druhý set urvali na svojí stranu hosté také díky chybě Bayrama v koncovce setu. Třetí a čtvrtý set v koncovkách patřil domácí Ankaře a hlavně zásluhou Subasiho, Šketa a Luburiče se mohou domácí příznivci radovat. Frankfurt bude ještě muset zabojovat, pokud chce pomýšlet na postup ze skupiny.