Chabarovsk – Kunlun 3:2 (po pr.) | Novosibirsk – Jokerit 3:4 (po pr.) | Barys – Petrohrad 2:3 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 5:4 (kon.) | Minsk – Vladivostok 2:3 (0:2 po s.n.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Riga – Spartak Moskva 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Soči 3:2 (po pr.)
Dinamo Riga
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
Spartak Moskva
Čtvrtek 31.01.2019, 18:30 • Arena Riga • KHL

Českoslovesnká stopa v zápase
    Robin Hanzl (SPM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:24
    Július Hudáček (SPM) 61 minut, 24 střel, 22 zásahů, 2 góly. (20:48:52)

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1 v prodloužení. Jako první se trefil Martinš Dzierkals v první třetině. Krátce po polovině zápasu srovnal hostující Anton Zlobin parádní tečí. Rozhodnutí přinesl brafák Vidella v prodloužení. .

60:28 Linus VIDELL - 2:1

60:28
    Riga právě vstřelila branku!
    Hostující celek propadl v útočném pásmu a do brejku se dostal Maione. Ten ani na dvakrát prostřelit brankáře nedokázal. Kotouč před brankou získal LINUS VIDELL, jehož blafák byl povedený. Asistence: Mathew Maione.

60:01
    Prodloužení začalo. Anatolij Nikoncev se do zakončení nedostal.

60:01

Základní hrací doba nepřinesla vítěze, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:14
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Rigy.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta třetí třetiny, převahu mají momentálně hosté.

58:16
    Moskva se nyní usadila v útočném pásmu, kde kombinuje.

57:54
    Arťom Fjodorov byl zcela volný před brankou, ale spoluhráčova přihrávka na něj byla nepřesná.

57:00
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav utkání je vyrovnaný.

56:39

56:26
    Hosté vyhazují přes všechny čáry, domácí celek přesilovku nevyužije.

56:03
    Nerijus Ališauskas znovuz od své branky, hosté hrají toto oslabení velmi dobře.

55:27
    Domácí hráči hrají přesilovku, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Dzierkals (Džerinš, McMillan), 61. Videll (Maione) – 31. Zlobin (Cyplakov, Truňov)

Dinamo Riga: Gudlevskis (Biljalov) – Ališauskas, Zile, Sotnieks, Gimajev, Maione, Šulenin, Balinskis, Berzinš – Darzinš, M. Redlihs, Videll – McMillan, Dzierkals, Džerinš – Batna, Gegeris, Meija – Razgals, Pavlovs, Lipsbergs.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kulik, D. Višněvskij, Dyblenko, Grigorjev, Gončarov, A. Osipov, Grišin – Daugavinš, Karsums, Lisin – Chochlačov, Maxwell, Fjodorov – R. Hanzl, Nikoncev, Truňov – Zlobin, Leščenko, Cyplakov – Kruženkov.

Rozhodčí: Oskirko, Romasko – Dědjulja, Lazarev