Č. Budějovice – Velvary 2:0 (kon.) | Botev Plovdiv – Liberec 0:2 (kon.) | CSKA Sofia – Sparta 2:3 (kon.)
Orenburg – Ostrava 0:1 (kon.)
FK Orenburg
0:1 (0:1)
FC Baník Ostrava
Čtvrtek 31.01.2019, 16:00 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Přípravný zápas

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou. (17:50:32)

Hlavní rozhodčí už nechtěl protahovat závěr tohoto zápasu. Oba týmy dnes sehráli utkání v hodně těžkých podmínkách. Baník Ostrava ale dokázal zvítězil, jelikož jediným střelcem zápasu se stal Lukáš Pazdera. Konečný stav 1:0.

88

86
    Baník rozehrává rohový kop. Momentálně obklopuje území okolo brány ruského týmu.

81
    V Turecku se opět silně rozpršelo a v posledních chvílích je to spíše o bojovnosti než o fotbalu. Uvidíme jakým směrem se utkání bude vyvíjet v následujících deseti minutách.

74
    Rusové se dostali do přečíslení 3 na 2, ale nevyřešili to dobře. Finální přihrávka byla nepřesná, a tak si mohli svěřenci Bohumila Pánika oddechnout.

71
    Hra je nyní poměrně vyrovnaná. Baník se snaží držet míč, ale Orenburg zlobí mnohem víc, než v prvním poločase.

66
    Orenburg se dostal ke střele ze střední vzdálenosti. Opět však skončil tento náznak bez úspěchu.

64
    Velká šance na opačné straně. Ruský hráč se řítil sám na pravé straně a mířil na zadní tyč. Branku ale netrefil.

58
    Baník si vytvořil hned několik zajímavých náznaků, ale druhou branku stále nevstřelil.

52
    Stále se hraje v dešti. Baník si drží územní převahu.

46

45+1

45
    Stronati ve skluzu dokázal míč dostat do bezpečí. Opět se nám silně rozpršelo.

44
    Jirásek si nevyměnil míč s Barošem ideálně. Přihrávka ostravského záložníka nešla kapitánovi Baníku do nohy.

43
    První půle se pomalu dohrává. Orenburg se stále nemůže dostat do hry.

41
    Baník vstřelil branku, ale z ofsajdu. Pazdera dostal na pravé straně hodně prostoru a posadil míč na Kuzmanoviče, který dorazil do poloprázdné brány. Druhou branku si zatím nepřipíše, neboť praporek zůstal nahoře.

39
    Jánoš to zkusil po zemi, ale rána nebyla tolik důrazná. Brankář míč v pohodě lapil.