Lille – Nice 4:0 (kon.)
Lille OSC
4:0 (2:0)
OGC Nice
Pátek 01.02.2019, 20:45 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:44:59)

Dnešní utkání končí jednoznačným výsledkem, domácí Lille doslova smetlo Nice a zaslouženě bere všechny body. Hosté odehráli neskutečně špatnou první půli, v níž byli absolutně bezzubí. Ve druhém poločase nastalo v jejich hře přece jenom znatelné zlepšení, ale gólu se dnes fotbalisté Nice nedočkali, místo toho opět v závěru dvakrát inkasovali a bylo po zápase.

90+5
    90+4. Loïc RÉMY - 4:0

90+4
    Lille právě vstřelilo branku!
    Jérémy Pied (Lille) krásně odcentroval z levé strany a LOÏC RÉMY hlavou přidává čtvrtý domácí gól, čímž pečetí dnešní tři body pro Lille.

90+1
    Žlutou kartu dostává Xeka (Lille OSC).

90
    No, v podání hostů hodně nepovedené utkání – vysoká prohra, zranění stehenního svalu Youcefa Attala, nyní vyloučení dalšího hráče základní sestavy... kouč Patrick Vieira má o čem přemýšlet.

89
    Je to tak, šlapák zezadu na lýtku, to sudí viděli i na videu, následuje červená karta, kterou dostává Pierre Lees-Melou (Nice).

88
    Konzultace nestačí, sudí Miguelgorry jde k videu, bude z toho červená karta pro Leese-Meloua?

87
    Pierre Lees-Melou (Nice) fauluje na vlastní polovině a sudí celou situaci řeší přes video.

85
    Nicolas Pépé (Lille) orazítkoval tyč! Další štěstí pro Nice...

84
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Youssouf Koné, přichází Jérémy Pied.

83
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Igniatius Ganago, přichází Jean-Victor Makengo.

82
    Oba týmy připravují střídání, mezitím sledujeme pokus Nice o nějakou akci na polovině Lille.

80
    Je před námi posledních deset minut tohoto zápasu, který se jednoznačně vyvíjí pro domácí.

77
    Samozřejmě jakékoli naděje Nice na body vzaly třetím gólem pravděpodobně za své.. i když to nyní hosté ještě zkouší.
    75. Jonathan BAMBA - 3:0

75
    Není co řešit, domácí potřetí skórují, opět po rychlé akci, kdy Nicolas Pépé parádním pasem mezi obránce Nice našel ve vápně JONATHANA BAMBU, který si tváří v tvář Benítezovi věděl rady.