Sydney Wanderers – Newcastle Jets 1:5 (kon.)
Pátek 01.02.2019, 09:55 • Parramatta Stadium • Australská A-League • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (11:50:40)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:8.

Je konec! Newcastle dnes naprosto jednoznačně rozdrtil domácí Sydney výsledkem 5:1! V 18. minutě poslal hosty do vedení Petratos a o čtyři minuty později se trefil také Hoffman. Jets tak vedli 2:0. Následně se hra vyrovnala a Sydney si vypracovalo pár šancí, ovšem v nastaveném čase prvního poločasu získali Jets pokutový kop, který sice O'Donovan neproměnil, ale s dorážkou si už poradil.
    Ve 49. minutě vedli hosté už o čtyři branky, jelikož se trefil Ridenton. V 59. minutě získali Jets další penaltu, ke které se opět postavil O'Donovan a tentokrát jí proměnil. V 69. minutě vstřelil jedinou branku domácích Duke, který byl na trávníku pár sekund a už vstřelil gól.

90+3

90+3
    Domácí ještě získali rohový kop, po kterém ale skončil balón v rukou Mosse.

90+2
    Zakončení hostujícího hráče bylo sraženo, ale nakonec skončilo v moci brankáře Sydney.

90+1
    Duke se opřel do míče a nakonec z toho byla skvělá rána, ale ještě lepší zákrok Mosse.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Hostující hráč se ocitl jen v ofsajdu.

88
    Domácí centrují jeden míč za druhým, ale stále bez úspěchu.

86
    Nyní přišel další faul Jets a Sydney získalo volný kop.

84
    Wanderers jsou momentálně velice aktivní a snaží se o vstřelené druhé branky.

82
    Domácí se snaží o vstřelené druhé branky, ale tentokrát skončila rána pouze vedle levé tyče.

80
    Hostující gólman Moss skvěle vyběhl a poradil si s centrem z levé strany.

79
    Střídání v týmu Newcastle Jets FC: ze hřiště odchází Vargas, přichází Kantarovski.

77
    Nyní domácí získali rohový kop, který opět letěl na přední tyč, ale tentokrát si s ním obrana Jets poradila.

76
    O'Donovan byl blízko hattricku, ale nakonec zakončil vedle levé tyče.

74
    A opět to byl Duke, který se dostal ke střele z dálky, ale ta mu příliš nesedla a skončila v moci brankáře.

Michal Raška

Branky: 69. Duke – 18. Petratos, 22. Hoffman, 45+2. O'Donovan, 49. Ridenton, 59. O'Donovan (pen.)

Karty:   54. Vargas (NJE)

Neproměněná penalta: 45+2. O'Donovan (WSW), brankář Janjetovič zneškodnil

Western Sydney Wanderers FC: Janjetovič – Risdon (57. Russell), Hamill (C), Elrich, Llorente – Tokich, Baccus – Kamau (72. Sotirio), Jeboah, Bonevacia (68. Duke) – Riera
    Náhradníci: Suman – Duke, O'Doherty, Russell, Sotirio

Newcastle Jets FC: Moss – Koutroumbis (66. Vujića), Boogaard (C), Topor-Stanley, Georgievski – Ugarkovič, Ridenton – Hoffman (71. Jair), Vargas (79. Kantarovski), Petratos – O'Donovan
    Náhradníci: Italiano – Jair, Kantarovski, Sheppard, Vujića

Rozhodčí: Peter Green – James Tesoriero, Matthew McOrist