Buffalo – Chicago 3:7 (kon.) | NY Islanders – Tampa 0:1 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 5:3 (kon.)
Washington – Calgary 4:3 (kon.) | Florida – Nashville 1:4 (kon.) | Detroit – Toronto 3:2 (po pr.)
Carolina – Vegas 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:1 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 5:4 (po pr.)
Montreal – New Jersey 2:3 (po pr.)
Florida Panthers
1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
Nashville Predators
Sobota 02.02.2019, 01:05 • BB&T Center, Sunrise • NHL

51:39
    Hoffman se jako tank probíjel do zakončení, byl ale zastaven nedovoleným zákrokem. Dvě minuty za držení dostal Roman Josi.

42:42
    Florida si teď zahraje další přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Rocco Grimaldi.

34:15
    Další přesilovka pro Floridu, dvě minuty za sekání dostal Viktor Arvidsson.

26:20
    A je po přesilovce. Keith Yandle fauloval unikajícího Josiho a síly na ledě se vyrovnávají. Domácí obránce dostal dvě minuty za podrážení.

25:34
    A je tu přesilovka o dva hráče, hosté se opět provinili přílišným počtem hráčů na ledě! Dvě minuty odsedí Ryan Johansen.

24:08
    Už se pískalo, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Roman Josi.

19:49
    Tak ještě jedno přerušení, bude se vylučovat na straně Floridy. Mark Pysyk poslal k ledu Subbana a dostal dvě minuty za podrážení.

11:32
    Je tu přesilovka pro Floridu, hosté se totiž dopustili hry v šesti. Dvouminutový trest odsedí Rocco Grimaldi.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 36. Huberdeau (Yandle, Dadonov) – 46. Josi (F. Forsberg, Johansen), 48. Arvidsson (F. Forsberg), 55. Fiala, 59. Arvidsson (F. Forsberg, Josi)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Brown, McCoshen – Dadonov, Barkov (C), Vatrano – Hoffman, Trocheck (A), Huberdeau – Hawryluk, Borgström, Malgin – Brouwer, Sceviour, Haley.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – P. K. Subban, Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Sissons, Fiala – Blackwell, Bonino, Järnkrok – Grimaldi, F. Gaudreau, Hartman.

Rozhodčí: Kozari, Luxmore – Gibbs, Devorski

Diváci: 13 158