Buffalo – Chicago 3:7 (kon.) | NY Islanders – Tampa 0:1 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 5:3 (kon.)
Washington – Calgary 4:3 (kon.) | Florida – Nashville 1:4 (kon.) | Detroit – Toronto 3:2 (po pr.)
Carolina – Vegas 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:1 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 5:4 (po pr.)
Montreal – New Jersey 2:3 (po pr.)
Montreal Canadiens
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
New Jersey Devils
Sobota 02.02.2019, 20:10 • Bell Centre, Montreal • NHL

49:17
    Blake Coleman se dostal za brankou Devils do potyčky s Domim, kterého poslal k zemi. Hostující hráč inkasuje dvě minuty za hrubost a Montreal si zahraje přesilovku.

45:10
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordie Benn – 2 min., hákování).

34:25
    Mackenzie Blackwood následně zachytil nahození ze střední třetiny. Nicolas Deslauriers se tam dostal do křížku s Gabrielem, který sundal rukavice, ale domácí hráč se mu zbaběle nepostavil. Montreal si tedy zahraje přesilovku.

24:02
    Antti Niemi skryl v lapačce nahazovaný kotouč, který dojížděl Miles Wood a ohodil domácího brankáře sněžnou sprškou. Hostující útočník inkasuje dvě minuty.

17:42
    Sto sekund budou hrát hosté dvojnásobnou přesilovku! Shea Weber zasáhl do obličeje Kylea Palmieriho a dostává trest.

17:22
    Brett Seney byl následně u mantinelu povalen a Jordie Benn dostává první dvě minuty utkání. Domácí bek inkasuje dvě minuty za podražení.

David Panuška

Branky a nahrávky: 6. Kotkaniemi (Lehkonen, Jo. Benn), 37. Danault (Petry, Domi) – 20. Butcher (Palmieri, Ma. Johansson), 52. Hischier (Rooney), 62. Hischier (Müller)

Montreal Canadiens: Niemi (McNiven) – Mete, S. Weber, Reilly, Petry, Kulak, Jo. Benn – Drouin, Danault, Gallagher – Tatar, Domi, Byron – Lehkonen, Kotkaniemi, Armia – Hudon, Peca, Deslauriers.
    New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – A. Greene, Severson, Müller, Butcher, J. Jakovlev, Santini – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri – Wood, Coleman, Bratt – Seney, Zacha, Stafford – Boyle, Rooney, Gabriel.

Rozhodčí: Lambert, Peel – Racicot, Nansen