Lovosice – Nové Veselí 22:22 (kon.) | Jičín – Litovel 34:26 (kon.) | Královo Pole – Plzeň 27:31 (kon.)
Zubří – Frýdek-M. 27:24 (kon.) | Dukla – Hranice 28:22 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
22:22 (11:11)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 02.02.2019, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 16. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (20:06:35)

HK FCC Město Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí 22:22 (11:11)
    Nejvíce branek: Klimt 7/1, Motl 4, Jonáš 3 – Sekulić 8, Bartůněk 5, Melichar 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Delegát: Vaněček. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/1. Vyloučení: 4:3.

Ve druhém poločase měli jasně navrch Lovosice a dlouho vedly. Nové Veselí ale zdramatizovalo posledních 5 minut. Dnešní drama nakonec vítěze nenašlo a došlo tak na dělbu 1 bodu pro oba celky.

60
    Druhý poločas skončil. (22:22)

60
    Velké rozpory hostů s rozhodčími, kteří odpískali volný hod pro Nové Veselí, ale časomíra neoznámila konec utkání. Rozhodčí si toho všimli, a tak nakonec nařídili aspoň volný hod pro hosty z půlící čáry. Sekulićovo zakončení ale přes blok od Landy nemělo dostatečnou razanci, aby doputoval míč za záda Hrdličky. (22:22)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Nového Veselí. Ti mají už podstatně méně času na skórování, přesněji 7 sekund. (22:22)

60
    Automaticky přichází oddechový čas pro Nové Veselí. (22:22)
    60
    Václav Klimt dostává celou halu na nohy, jelikož skóroval ze sedmimetrového hodu. (22:22)

60
    Deset sekund před koncem zápasu je vyloučen Josip Kezić. Navíc následuje sedmimetrový hod pro Lovosice. (21:22)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic, kteří mají 28 sekund na skórování. (21:22)

60
    Milan Berka, trenér Lovosic, si vybírá poslední oddechový čas. (21:22)
    60
    Sekulić přesně 1 minutu před koncem dostává Nové Veselí do nejtěsnějšího možného vedení, podobně jako v utkání v Novém Veselí. (21:22)

59
    Malý se pokusil procedit míč mezi nohama Schamse, hostující brankář ale tento verdikt odmítl. (21:21)
    58
    Kezić vypíchl domácím míč a po sprintu přes celou délku hrací plochy si poradil i s Hrdličkou. Stav utkání je znovu srovnán, i když domácí signalizují kroky. (21:21)

57
    Hrdlička má ze svého zákroku proti Bartůňkově zakončení velikou radost. (21:20)
    57
    Malý se s míčem příliš nemazlil, hned jak ho přijal, už putoval směrem vstříc bráně hostů. Mimo dosah Schamse. (21:20)
    56
    Hrdlička očekával střelu k levé tyči, přišla ovšem střela do opačné strany. Máme znovu srovnáno. (20:20)
    55
    Jelíněk sice tísněn dvojicí soupeřů, přesto dokázal vystřelit a procpat míč mezi nohama Víti Schamse. (20:19)
    55
    Tentokrát už se to hostům povedlo. Živojinović poslal míč milimetrově k pravé tyči brány. Sem už domácí brankář nedosáhl. (19:19)