Novosibirsk – Petrohrad 1:0 (kon.) | Barys – Jokerit 8:2 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Jekatěrinburg – Viťaz 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 0:4 (kon.)
Minsk – Riga 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Vladivostok 0:3 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 3:5 (kon.)
po s.n. (3:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 02.02.2019, 13:00 • Uralec Arena • KHL
    Nigel DAWES - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.
    Domácí NIGEL DAWES se po rychlém nájezdu trefil prudkou a umístěnou střelou a rozhodl tak o výhře domácího celku.

54:50
    Borna Rendulić dostal dvě minuty za nesportovní chování a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

47:34
    Další vyloučení a pět na straně Viťazu. Dvě minuty za sevření puku rukou dostal Michail Jepišin.

41:43
    Rozhodčí si ale v akci všimli faulu hostujícího Alexandra Nikulina a udělili mu dvouminutý trest za držení. Přesilovka pro Avtomobilist.

36:20
    Faul domácích. Za brankou se podrážení dopustil Georgij Mišarin a už sedí na trestné lavici.
    33:33 Alexandr JEVSEJENKOV - 1:1

33:33
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno, i hosté využívají přesilovku. Na modré čáře napřáhl ALEXANDR JEVSEJENKOV a jeho švih prošel chumlem hráčů až do Kovářovy sítě – 1:1! Asistence: Denis Kokarev, Alexandr Nikulin.

31:52
    Arťom Garejev dostal za svůj zákrok dvě minuty za nedovolené bránění.

28:57
    Po přerušení se v pásmu domácích strhla menší strkanice a opět se udělovaly tresty. Domácí Anatolij Golyšev dostal dvě minuty za sekání, hostující Nikita Vyglazov desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.
    28:04 Mozíkův faul na najíždějícího Garejeva

28:04
    Najíždějící Garejev byl u brankoviště faulován a Vojtěch Mozík je již na trestné lavici. Dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
    10:28 Nigel DAWES - 1:0

10:28
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Přesilovka je nakonec využitá a domácí vedou! Domácí se přiblížili brance Ortia, Da Costa přihrál skrz předbrankový prostor na zadní tyčku, kde stál NIGEL DAWES a ten pohotově sklepl puk za brankovou čáru. Asistence: Stephane Da Costa.

07:15
    Už se pískalo a na trestnou lavici odchází hostující Stanislav Romanov. Za zákrok vysokou holí dostal trest na 2+2 minuty.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 11. Dawes (S. Da Costa), rozh. náj. Dawes – 34. Jevsejenkov (Kokarev, A. Nikulin)