Novosibirsk – Petrohrad 1:0 (kon.) | Barys – Jokerit 8:2 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Jekatěrinburg – Viťaz 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 0:4 (kon.)
Minsk – Riga 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Vladivostok 0:3 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 3:5 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
SKA Petrohrad
Sobota 02.02.2019, 11:30 • Sibir Arena • KHL

Překvapení je na světě! Novosibirsk poráží Petrohrad fotbalovým skóre 1:0 díky přesné trefě Princeho z páté minuty z mezikruží. Hosté byli dvě třetiny horším mužstvem. V poslední dvacetiminutovce měli k dispozici několik přesilovek. Když už vynikajícího Krasikova překonali a sud branku uznali, tak jí posléze odvolali kvůli dobré výzvě trenéra domácích. Jakupov totiž stál v brankovišti v době dosažení gólu. Vzápětí měl Gusev jasnou šanci na levém kruhu, ale Krasikov zázračně pravou rukou zabránil puku v cestě do prázdné branky. (14:00:05)

59:57
    Gusev vystřelil z levého kruhu do lapačky a Krasikov se stihl přemístit i proti dorážce z druhé strany.

59:52
    Sibir po pravé straně vyhodil na zakázané uvolnění, vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.

59:40
    Gusev byl zablokovaný na levém kruhu.

59:20
    Hosté hrají v šesti.

58:52
    Hosté si na své obranné modré čáře nepočínali moc jistě, ale jsou stále u puku.

58:25
    Kuzmenko zavezl kotouč po pravé straně do útočného pásma, ale o něj hned přišli hostující hokejisté.

57:24
    Domácí poslali kotouč po levé straně tak, aby se nejednalo o zakázané uvolnění.

56:56
    Gusev jel sám na brankáře, ale ten si pomohl lapačkou a souboj s nejproduktivnějším hráčem KHL vyhrál a to i díky jednomu z obránců na ose hřiště.

56:45
    Gusev se otočil na levé straně a přihrál na střed protihráči.

56:40
    Icing domácích na levé straně.

56:20
    Sibir už hraje v pěti, je kompletní.

56:05
    Gusev mířil z levé strany do prázdné branky a Krasikov zázračně skokem a pravou rukou zasáhl a udržel vedení domácích.

55:10
    To jsou věci, to jsou věci! Gusev naznačil střelu zleva, ale přihrál na pravý kruh Gavrikovovi, ten zakončil z první za přesouvajícího se brankáře. Sudí nejprve branku uznali, ale potom odvolali. Domácí trenér dobře zažádal o video a gól neplatí kvůli postavení Jakupova v brankovišti.

54:43
    Prochorkin neprocpal u pravé tyče kotouč za Krasikova.

54:36
    Bombu Gavrikova z pravé strany kryl vynikající Krasikov lapačkou na bližší tyči.

54:15
    Ačkoliv se to domácím fanouškům moc nelíbí, tak Sajustov (SIB) dostane dvě minuty za podražení Chafizullina na levé straně a Petrohrad může vyrovnat z přesilovky pět na čtyři.