Novosibirsk – Petrohrad 1:0 (kon.) | Barys – Jokerit 8:2 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:1 (kon.)
Jekatěrinburg – Viťaz 2:1 (3:2 po s.n.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 0:4 (kon.)
Minsk – Riga 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Vladivostok 0:3 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 3:5 (kon.)

56:56
    Gusev jel sám na brankáře, ale ten si pomohl lapačkou a souboj s nejproduktivnějším hráčem KHL vyhrál a to i díky jednomu z obránců na ose hřiště.

56:05
    Gusev mířil z levé strany do prázdné branky a Krasikov zázračně skokem a pravou rukou zasáhl a udržel vedení domácích.

55:10
    To jsou věci, to jsou věci! Gusev naznačil střelu zleva, ale přihrál na pravý kruh Gavrikovovi, ten zakončil z první za přesouvajícího se brankáře. Sudí nejprve branku uznali, ale potom odvolali. Domácí trenér dobře zažádal o video a gól neplatí kvůli postavení Jakupova v brankovišti.

54:15
    Ačkoliv se to domácím fanouškům moc nelíbí, tak Sajustov (SIB) dostane dvě minuty za podražení Chafizullina na levé straně a Petrohrad může vyrovnat z přesilovky pět na čtyři.

48:39
    Hosté udělali velkou hrubku v rozehře, ale a Šaškov byl sám před Hellbergem, jenže zakončil do lapačky v obrovské šanci.

47:22
    Další vyloučení domácích ve třetí třetině. Za hákování na levé straně bude pykat Milovzorov (SIB).

42:53
    Domácí budou hrát v oslabení po hákování Romanceva (SIB).

38:23
    Chybu v rozehrávce uhasil Prince (SIB) tím, že podrazil na středu Byvalceva. Proti svému vyloučení vůbec neprotestoval.

35:01
    Chafizullin (PET) se diví, ale v levém rohu útočného pásma soupeře se dopustil podrážení a na řadě je tak další domácí přesilovka.

32:22
    Za podrážení Naumova na pravé straně vyfasoval Jakupov (PET) dvě minuty a posílá svůj celek do čtyř.

28:44
    Ignatovič (SIB) z pravé strany podrazil Barabanova a hosté budou mít k dispozici přesilovku pět na čtyři.

23:33
    Byvalcev (PET) dostane dvě minuty za naražení zezadu proti Jakovlevovi z pravé strany.

18:10
    Děrgačjov skončil na ledě po šarvátce s Lukinem u domácí branky. Oba hráči dostanou ještě k tomu dvě minuty za hrubost..

12:48
    Domácí vyrobili velkou chybu v rozehře, ale Gusev křížem z pravé strany minul tři tyče.

11:33
    Naumov zakončoval od modré z levé strany a Hellberg se už ohlížel za sebe, jestli náhodou není kotouč v síti.
    04:53 Shane PRINCE - 1:0

04:53
    Sibir právě vstřelil branku!
    Domácí naprosto zaslouženě jdou do vedení. Michajlov posunul kotouč z levého kruhu na střed a SHAYNE PRINCE tvrdou střelou z první propálil bezmocného Hellberga. Asistence: Nikita Michajlov, Roman Savčenko.