Pelhřimov – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Opava 2:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Nový Jičín 3:4 (1:2 po s.n.)
Kopřivnice – Tábor 6:4 (kon.) | Písek – Orlová 2:4 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 4:5 (po pr.)
David Servis – Šumperk 2:6 (kon.)
IHC Králové Písek
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
MSK Orlová
Sobota 02.02.2019, 17:30 • PI Písek, Zimní stadion • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 36. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 hod.

Písecké hokejisty čeká další souboj proti Orlové. V prvním vzájemném utkání vyhrála domácí Orlová konečným výsledkem 6:4.

IHC Písek
    Z posledních pěti kol dokázal Písek vyhrát čtyřikrát, kdy porazil Bobry 4:3, Moravské Budějovice 3:2, Nový Jičín 6:1 a Opavu 4:3 po prodloužení.
    Jedinou prohru zaznamenali tuto středu, kdy je Plameny na svém ledě přehrály v poměru 4:1 a přerušily tak píseckému mužstvu vítěznou sérii.
    V tabulce se drží na čtvrtém místě se 43 body.

HC Orlová
    Hostům se v letošní sezóně vůbec nedaří. Ze 32 odehraných kol jich dokázali vyhrát jen sedm.
    V posledních pěti zápasů čtyřikrát prohráli, kdy nestačili dvakrát na David Servis 2:5 a 2:4, Šumperk 2:7, Hodonín 1:7.
    Jedinou výhru slavili na svém stadionu proti Pelhřimovu, kdy Medvědy k ničemu nepustili a vyhráli jasným výsledkem 10:0.

IHC Písek: Hauser (Kříž) – Turek, Suda, Parýzek "C", Červinský, Bílek, Houdek, Hanus "A" – Hučko, Šuhaj, Novotný, Sýbek "A", Rod, Koupal, Volf, Strnad, Matějka, Novák.

HC Orlová: Svoboda (Křehlík) – Janiczek, Tomis "C", Szturc, Kropka, Amirov, Štěpánek – Ballner, Smrčka, Šmíd "A", Pacoň, Kovařík, Klíma, Macuh, Brodek, Akhmetianov "A", Hovsepyan, Cihlář.

Rozhodčí: Jílek – Zimmermann, Sedláček..

00:01

00:02
    Vhazování vyhrál domácí celek.

00:57
    Oba týmy střídají.

01:20
    Macuh se dostal do nebezpečné pozice, ale brankář chytá.

01:40
    Další střelu hostů vyráží brankář Písku.

02:00
    Do bezprostředního ohrožení branky se dostal po nahrávce Rod, ale hostující gólman vyráží.

03:30
    Po další střele na branku hostů, následuje vhazování v útočném pásmu domácího celku.

04:30
    Janiczek byl v dobré pozici, ale netrefil branku.

06:00
    Sýbek našel nahrávkou volného Matějku, kterého na poslední chvíli obrala o kotouč hostující obrana.

06:30
    Z další šance našel Matějka najíždějícího Sýbka, který kotouč nedokázal zasáhnout.

08:04
    Hučko (PIS) – 2 min. – podražení.

08:05
    Hostující tým drží kotouč v útočné třetině.

08:43
    Orlová z dobré šance mohla jít do vedení, ale brankář Písku puk zastavil.

09:41
    Bílkova střela končí na horní tyčce.

10:25
    Hučko nahrál z poza branky na Sýbka, který netrefil přesně.

11:11
    Orlová právě vstřelila branku!
    Hosté se ujímají vedení. Na střelu Cihláře ještě dokázal brankář zareagovat. K puku přijel nehlídaný NORAIR HOVSEPYAN, který dorazil puk do branky. Asistence: Dominik Cihlář, Rok Macuh.

12:14
    Kropka (ORL) – 2 min. – nesportovní chování.

Hosté v plném počtu. Jihočeši početní výhodu nevyužili.

15:03
    Icing Orlové.

16:00
    Do šance se protlačil mezi domácí obranu Macuh, ale brankář Písku je pokus dokázal zastavit.

17:17
    Další icing hostů.

17:26
    Rozjíždějící akci Orlové zastavuje ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.

17:42
    Po dobré nahrávce domácího hráče orazítkoval Sýbek horní tyč.

18:26
    Ofsajd žluto-modrých.

18:30
    Hovsepyan se protlačil do další možnosti, kde byl připravený Hauser.

19:05
    Po další střele si gólman Písku připisuje další důležitý zákrok.

19:52
    Sýbek vybojoval puk u mantinelu a poslal ho k pravému kruhu Parýzkovi, který poslal puk na branku, ale gólman ho dokázal zastavit.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18 15 hod.

Úvodní třetina je za námi. Domácí měli několik šancí, ale branku nedali. Hosté se prosadili ve 12. minutě, kdy otevřel skóre Hovsepyan.

20:01

20:57
    Dva pokusy Orlové končí mimo branku.

21:29
    Domácí pokus zastavuje zákrokem Svoboda.

22:47
    Do velké šance se dostal Šuhaj, ale jeho střela končí mimo klec.

23:51
    Icing modro-bílých.

24:17
    Icing Písku. Hra se vrací k domácímu gólmanovi.

25:00
    Mezi kruhy si nabruslil Bílek, ale nedal.

26:00
    Do zakončení se tlačil Sýbek, ale gólman vyráží k mantinelu.

26:30
    Velkou příležitost spálil Kovařík, který netrefil prázdnou branku.

26:57
    Brodek (ORL) – 2 min. – pozdní dohrání.

27:22
    Písek právě vstřelil branku!
    Jihočeši srovnávají. Šuhaj našel ADAMA NOVÁKA, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Asistence: Vojtěch Šuhaj, Dominik Bílek.

27:50
    Hosté dávají rychlý gól. K puku se dostal Hovsepyan a nahrál DAVIDOVI JANICZEKOVI, který střelou do spodní části branky propálil domácího brankáře. Asistence: Norair Hovsepyan, Dominik Cihlář.

30:54
    Matějka z dobré pozice netrefil branku.

31:05
    Po dalším tlaku Písku kotouč končí na tyčce.

33:30
    Puk na hokejce mají hosté. Po další střele na branku Písku si připisuje další zákrok domácí gólman.

36:00
    Macuh nahrával v útočném pásmu, ale jeho nahrávku sebrali domácí a vyvážejí pryč.

39:08
    Do nebezpečí se dostal Cihlář, ale gólman Písku byl připraven.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19 hod.

Druhá třetina je minulostí. Domácím se podařilo vyrovnat gólem Nováka v 28. minutě. V následné šanci na druhé straně se prosadil Janiczek a hosté tak vedou 1:2 z pohledu domácího celku.