Ústí n/L – Slavia | 5:4 (kon.) | | | Kladno – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 4:3 (kon.) |
Litoměřice – Benátky n/J | 6:2 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:7 (kon.) | | | Třebíč – Jihlava | 3:6 (kon.) |
Havířov – Přerov | 1:2 (kon.) |
Buffalo – Chicago | 3:7 (kon.) | | | NY Islanders – Tampa | 0:1 (0:1 po s.n.) | | | Pittsburgh – Ottawa | 5:3 (kon.) |
Washington – Calgary | 4:3 (kon.) | | | Florida – Nashville | 1:4 (kon.) | | | Detroit – Toronto | 3:2 (po pr.) |
Carolina – Vegas | 5:2 (kon.) | | | Dallas – Minnesota | 3:1 (kon.) | | | Philadelphia – Edmonton | 5:4 (po pr.) |
Montreal – New Jersey | 2:3 (po pr.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 2:6 (kon.) | | | Kobra – Třemošná | 6:2 (kon.) |
Vsetín – Warriors Brno | 6:2 (kon.) | | | Přerov – Olomouc | 5:4 (kon.) | | | Plzeň – Slavia | 6:3 (kon.) |
Sparta – Chomutov | 8:1 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 3:0 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Technika Brno | 3:1 (kon.) |
Žďár n/S – Č. Budějovice | 4:5 (po pr.) | | | Tábor – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Novosibirsk – Petrohrad | 1:0 (kon.) | | | Barys – Jokerit | 8:2 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 3:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Viťaz | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Magnitogorsk | 3:1 (kon.) | | | Čerepovec – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) |
Minsk – Riga | 3:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Vladivostok | 0:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – Kazaň | 3:5 (kon.) |
Salzburg – HC Litvínov | 9:7 (kon.) | | | Jihlava – Kladno | 2:5 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 5:2 (kon.) |
Olomouc – Havlíčkův Brod | 6:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Přerov | 3:4 (kon.) |
Č. Budějovice – Plzeň | 5:9 (kon.) | | | Havířov – Mountfield HK | 0:6 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 3:4 (kon.) |
Vsetín – Vítkovice | 5:6 (po pr.) | | | Slavia – Pardubice | 3:9 (kon.) |
Řisuty – Trutnov | 3:4 (po pr.) | | | Bílina – Dvůr Králové n. L. | 7:3 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Letňany | 5:0 (kon.) |
Klatovy – Nymburk | 2:5 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 0:1 (kon.) | | | Děčín – Kolín | 0:4 (kon.) |
Kobra – Jablonec n/N | 2:5 (kon.) |
Pelhřimov – SHK Hodonín | 3:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Opava | 2:1 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nový Jičín | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Kopřivnice – Tábor | 6:4 (kon.) | | | Písek – Orlová | 2:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 4:5 (po pr.) |
David Servis – Šumperk | 2:6 (kon.) |
Č. Lípa – HC Jičín | 2:4 (nedohr.) | | | Telč – Č. Krumlov | 2:3 (kon.) | | | HC TNP Praha – Kobra Praha B | 8:5 (kon.) |
Zbraslav – Žižkov Praha | 0:0 (odl.) | | | Mladá Boleslav B – Černošice | 1:8 (kon.) | | | Lev Benešov – Králův Dvůr | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Humpolec – Strakonice | 2:5 (kon.) | | | Milevsko – Soběslav | 2:3 (kon.) | | | Břeclav – Vel. Meziříčí | 2:6 (kon.) |
Březina – Uh.Brod | 4:1 (kon.) | | | Velká Bíteš – Kroměříž | 2:3 (kon.) | | | Rosice – Uh. Hradiště | 3:4 (kon.) |
Krnov – Studénka | 3:1 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín | 1:6 (kon.) | | | Bohumín – Frýdek-M. "B" | 3:6 (kon.) |
V.Popovice – Rakovník | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Lomnice n/P – HC Turnov | 4:3 (kon.) | | | Blansko – Boskovice | 2:5 (kon.) |
Michalovce – Spišská N. Ves | 5:1 (kon.) | | | Martin – Osmos Bratislava | 3:2 (kon.) | | | Dubnica – Humenné | 5:2 (kon.) |
Topoľčany – Skalica | 3:1 (kon.) |
SOHO Olomouc – Zlín sledge | 3:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) | | | SHK Mustangové – Litvínov | 7:0 (kon.) |
Kadaň – Roudnice | 11:8 (kon.) |
konec
HC Děčín
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
SC Marimex Kolín
56:29
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (David Šafránek – 2 min., podrážení).
|
|
46:12
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Jan Hanzl – 2 min., sekání).
|
|
38:30
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Marek Němec – 2 min., napadení).
|
|
36:06
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (David Drašar – 2 min., hákování).
|
|
31:48
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ondřej Kopta.
|
|
29:37
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Patrik Balcar – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
28:56
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Pavel Zajan – 2 min., vysoká hůl).
|
|
27:26
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Radomír Vaněk – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Filip Černohorský.
|
|
24:17
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Robin Netušil.
|
|
20:34
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Marek Březina – 2 min., držení).
|
|
11:31
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (Jiří Procházka – 2 min., hákování).
|
|
08:38
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Marek Březina – 2 min., podrážení).
|
|
02:35
|
Vyloučení v týmu HC Děčín (David Drašar – 2 min., hrubost).
|
Branky a nahrávky:
2. Zumr (Malý, Jelínek), 18. Kozák (Šafránek), 38. Hanzl (Zumr, Malý), 50. Pilný (Kadlec, Hanzl)
Rozhodčí: Škrobák – Krátký, Kurtin
Diváci: 455
Neproměněná penalta:
HC Děčín:
Lavinger (Kácha) – Loukota, Černohorský, Kaltenböck, Vaněk, Procházka, Balcar – Horák, Zajan, Kuchynka, Drašar, Volráb, Faigl, Oliverius (C), Petráš, Bárdoš, Ineman, Kopta
Náhradníci:
Trenér:
SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek O.) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Bezděk, Březina, Hanzl, Barták – Kozák, Zumr, Němec, Malý (C), Martínek R., Kadlec, Jankovský, Netušil, Šafránek (A), Pilný
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek O.) – Havelka, Jelínek, Pýcha, Bezděk, Březina, Hanzl, Barták – Kozák, Zumr, Němec, Malý (C), Martínek R., Kadlec, Jankovský, Netušil, Šafránek (A), Pilný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Škrobák – Krátký, Kurtin
Diváci: 455
Vendula Zdražilová