Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:6 (kon.) | Kobra – Třemošná 6:2 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 6:2 (kon.) | Přerov – Olomouc 5:4 (kon.) | Plzeň – Slavia 6:3 (kon.)
Sparta – Chomutov 8:1 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 3:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Technika Brno 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Č. Budějovice 4:5 (po pr.) | Tábor – Jihlava 0:3 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
6:2 (0:0, 2:1, 4:1 - N 0:0 - 0:1)
HCM Warriors Brno
Sobota 02.02.2019, 12:00ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba E
Partner:
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým HCM Warriors Brno.
  Autorem vítězné branky je TOMÁŠ HAVELKA.
   
  63:56
  Neuvěřitelnou šanci promarnil Boltvan, když po Svobodově přihrávce trefil jen pravou tyčku prázdné branky.
   
  60:10
  Prodloužení mohlo skončit velmi rychle, protože ihned po vhazování se puku chopil Boltvan, zavezl jej do pásma a pokusil se prosadit mezi Tkadlecovy betony.
   
  56:22
  Střídání v týmu HCM Warriors Brno: ze hřiště odchází Hollý, přichází Geidl.
   
  56:22
  Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Hanák – 2 min., hákování).
   
  53:50
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Již prvotní kombinace po přechodu do útočného pásma vypadala nadějně. Postarali se o ni Čajanová s Velikovským, ten také od modré čáry vystřelil. Puk skončil v předbrankovém prostoru, zpracovával ho Adámek, ale už to vypadalo, že jej získají hosté. To však na hranici brankoviště dobruslil JAN PŮČEK a poslal kotouč do pravého horního rohu. Asistence: Matyáš Adámek, Jakub Velikovský.
   
  52:56
  Warriors Brno právě vstřelili branku!
  Hosté snižují náskok Vsetína z protiútoku, který mezi gólmanovy betony zakončil TOMÁŠ HAVELKA. I pro něj je to dnes druhá branka v utkání. Asistence: Matěj Zavřel.
   
  46:47
  Střídání v týmu HCM Warriors Brno: ze hřiště odchází Geidl, přichází Hollý.
   
  46:47
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Nicméně Valaši se skutečně mohou popáté radovat. Branka to však byla celkem neobvyklá, jelikož brankář při zásahu proti střele BORISE BABELIAKA poslal puk na horní tyčku, od které se odrazil za jeho záda. Asistence: Jan Půček.
   
  45:52
  Krajčík rozehrál zpoza vlastní branky. Jeho přihrávka šla až na útočnou modrou čáru, kde čekal Adámek. Ten se tak dostal do úniku, který zakončil střelou nad lapačku. Geidl si tento nájezd pohlídal.
   
  41:50
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Po osmi sekundách je tu další vsetínský gól. Tentokrát se o něj v brejku postaral ADAM TUREK, který si po vyhraném vhazování ve středovém kruhu vzal kotouč a sám jej poslal mezi brankářovy betony. Asistence: Bez asistence.
   
  41:42
  Vsetín právě vstřelil branku!
  DOMINIK KUCHAŘÍK tečoval na na levém kruhu Mikulovu střelu od modré, čímž poslal puk do pravého dolního rohu Geidlovy branky. Asistence: Vojtěch Mikula, Sára Čajanová.
   
  40:27
  Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Kopřiva – 2 min., podrážení).
   
  39:59
  Warriors Brno právě vstřelili branku!
  Hyklova střela z větší vzdálenosti se zastavila těsně před brankovištěm. Domácí brankář už se po kotouči natahoval, jenže v tu chvíli přijel TOMÁŠ HAVELKA a volným pukem trefil prostor mezi pravou rukou Tkadlece a jeho tělem. Asistence: Ondřej Hykl.
   
  39:23
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., sekání).
   
  36:46
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Zřejmě tady máme střelce dnešního zápasu, protože Dořičákovu přihrávku skrz brankoviště zužitkoval posunutím puku do odkryté branky SAMUEL RYBÁR. Asistence: Martin Dořičák, Adam Turek.
   
  25:47
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kunst – 2 min., držení).
   
  25:01
  Vsetín právě vstřelil branku!
  A v 26. minutě je tady první branka zápasu. Do vedení se dostávají domácí poté, co Geidl chytil několik střel ze střední vzdálenosti a vyrazil i pokus Davida Bednaříka. To se ale puk dostal jen na SAMUELA RYBÁRA. Jemu už nezbývalo nic jiného, než poslat kotouč pod horní tyčku zcela prázdné brněnské branky. Asistence: David Bednařík, Martin Dořičák.
   
  13:07
  Přečíslení dva na jednoho musel řešit až domácí gólman Tkadlec. Havelka vyzval z pravého křídla Lysoňka, který puk přidržel, naznačil přihrávku a poslal jej k pravé tyčce vsetínské brány. Tkadlec zasahuje vyrážečkou.
   
  11:26
  V individuální akci se blýskl Boltvan, kterého si domácí obrana nevšimla a on se tak mohl nepozorovaně dostat přes bránící hráče až před Tkadlece. Jeho zakončení vypíchl hokejkou dojíždějící hráč Vsetína.
   
  04:07
  Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Lysoněk – 2 min., podrážení).

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 26. Rybár (Bednařík, Dořičák), 37. Rybár (Dořičák, Turek), 42. Kuchařík (Mikula, Čajanová), 42. Turek, 47. Babeliak (Půček), 54. Půček (Adámek, Velikovský) – 40. Havelka (Hykl), 53. Havelka (Zavřel), rozh. náj. Havelka

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  0:0   Heinrich (WAB)
  0:0   Dořičák (VSE)
  2. série:
  0:0   Hykl (WAB)
  0:0   Kunst (VSE)
  3. série:
  0:1   Havelka (WAB)
  0:1   Půček (VSE)
  4. série:
  0:2   Lysoněk (WAB)
  0:2   Babeliak (VSE)


  VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Krňa) – Machů, Velikovský, Kočí, Mikula, Dořičák, Kuchařík, Kunst, Krajčík – Bednařík, Rybár, Babeliak, Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
  HCM Warriors Brno: Geidl (47. – 57. Hollý) – Zavřel, Gryc, Berka, Mlčoch Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Heinrich.

  Rozhodčí: Mrkva – Lederer, Klimek

  Diváci: 68