Č. Lípa – HC Jičín 2:4 (nedohr.) | Telč – Č. Krumlov 2:3 (kon.) | HC TNP Praha – Kobra Praha B 8:5 (kon.)
Zbraslav – Žižkov Praha 0:0 (odl.) | Mladá Boleslav B – Černošice 1:8 (kon.) | Lev Benešov – Králův Dvůr 3:2 (1:0 po s.n.)
Humpolec – Strakonice 2:5 (kon.) | Milevsko – Soběslav 2:3 (kon.) | Břeclav – Vel. Meziříčí 2:6 (kon.)
Březina – Uh.Brod 4:1 (kon.) | Velká Bíteš – Kroměříž 2:3 (kon.) | Rosice – Uh. Hradiště 3:4 (kon.)
Krnov – Studénka 3:1 (kon.) | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín 1:6 (kon.) | Bohumín – Frýdek-M. "B" 3:6 (kon.)
V.Popovice – Rakovník 3:4 (0:1 po s.n.) | Lomnice n/P – HC Turnov 4:3 (kon.) | Blansko – Boskovice 2:5 (kon.)
BK Mladá Boleslav B
1:8 (0:3, 0:3, 1:2)
SK Černošice
Sobota 02.02.2019, 17:00 • ŠKOENERGO aréna • Krajská liga: Středočeský kraj

58:26
    Černošice právě vstřelily branku!
    Domácí gólman byl zcela mimo bránu, čehož využil KAREL VLADYKA, který z mezikruží zakončoval do prázdné. Asistence: Tomáš Brejcha, Dominik Šalamoun.

56:41
    Černošické fanynky jásají a mají proč. DOMINIK ŠALAMOUN nájezd provedl zkušeně a nakonec zakončil tam, kde to Zdeněk Vích očividně nečekal. Nejprve jej překonal a poté zakončil k pravé tyči.

56:41
    Trest dostal za podrážení Jan Vondrlík (MBL). Nájezd provede Dominik Šalamoun.

56:41
    Pojede se trestné střílení ve prospěch Černošic.

56:09
    Na Zdeňka Vícha ujížděl úplně sám Tomáš Brejcha, ale čtvrtou branku se mu přidat nepodařilo. Boleslavský gólman předvedl výborný semafor a puk ukryl v lapačce.

50:30
    Za podrážení dostal dvě minuty Jan Kadeřábek (MBL).

45:28
    Mladá Boleslav už se radovala z gólu a zdálo se, že je puk za bránou, jenže Michael Formánek jej dokázal zalehnout těsně před brankovou čárou. Smolný okamžik pro boleslavský B tým.

44:58
    Další vysoká hůl a dvouminutový trest pro Černošice. Vyloučeným je Karel Vladyka (ICE). Domácí budou hrát 17 sekund pět na tři.

43:15
    Domácí budou hrát pět na tři. Dvě minuty za hru vysokou holí dostal Dominik Šalamoun (ICE).

41:47
    Za krosček dostal menší trest Ondřej Staněk (ICE).

40:19
    Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
    Domácí se poprvé v tomto zápase prosazují, hned zkraje této třetiny prostřelil gólmana Černošic PETR KYSELA. Asistence: Michal Mareš.

37:08
    Už se zdálo, že se výkon domácích lepší, jenže v tom vstřelily Černošice šestý gól. Postaral se o to KAREL VLADYKA. Asistence: Roman Formánek, Petr Novák.

32:08
    Z domácích tribun se ozývá, že mělo jít o ofsajd, možná i s tím souvisí udělený trest. Hlavní rozhodčí Jílek původně vykázal Milana Ficka (MBL) na 10 minut na trestnou lavici, jenže ten odmítl odejít, a tak ho sudí vykázal až do konce utkání, a to za nesportovní chování.

32:08
    ONDŘEJ JOBEK si najel před bránu a v jednu chvíli to vypadalo, že z toho bude břevno a tyč skutečně zazvonila. Od ní se ale puk odrazil přímo za brankovou čáru. Asistence: Václav Krudenc, Tomáš Brejcha.

28:51
    Další vyloučení. Dvě minuty za sekání dostal Jan Protivný (MBL).

27:34
    Jeden z čárových rozhodčích dostal pukem do plexiskla na helmě. Ta je poškozená. Nyní se shání náhradní a hra je přerušená.

25:24
    Domácí střídají brankáře. Davida Kořínka nahradil Zdeněk Vích.

25:24
    Dominik Trégl se nejprve při přesilovce neprosadil, puk se příhodně odrazil k DOMINIKU ŠALAMOUNOVI, který svůj samostatný nájezd proměnil a zakončil přízemní střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Václav Krudenc.

24:38
    Opět vyloučení na straně Černošic. Za sekání byl na dvě minuty vyloučen Karel Vladyka (ICE).

Utkání sleduje 91 diváků.

19:54
    Ještě jedno vyloučení. Na dvě minuty za podrážení byl vykázán Jakub Sobotka (ICE).

17:13
    Domácí ale odehráli přesilovku doslova příšerně a díky tomu je tu už v 18. minutě hattrick TOMÁŠE BREJCHY. Ten stál jen ve správnou chvíli na správném místě a nikým neobsazený útočník prostě nasměroval puk do prázdné brány. Asistence: Ondřej Staněk, Jakub Sobotka.

15:54
    Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Tomáš Jobek (ICE).

12:12
    To měl být gól, ale i tentokrát měli domácí smůlu. Dominik Trégl jen těsně nezamířil do prostoru mezi betonem a vyrážečkou.

09:47
    Domácí hráli oslabení poměrně staticky, čehož hosté využili a Davida Kořínka v bráně TOMÁŠ BREJCHA doslova vykoupal. Asistence: Karel Vladyka.

08:32
    Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Lukáš Rovný (MBL).

06:20
    Z následného protiútoku se Černošice prosazují. Do protipohybu brankáře se trefil TOMÁŠ BREJCHA. Asistence: Václav Krudenc, Dominik Šalamoun.

06:13
    Zcela sám jel na bránu Milan Ficek, jenže v rozhodující okamžik syn mladoboleslavského hlavního trenéra minul a puk skončil u mantinelu za bránou.

01:53
    Za faul kolenem byl na dvě minuty vyloučen Ondřej Bílek (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 41. Kysela (Mareš) – 7. Brejcha (Krudenc, Šalamoun), 10. Brejcha (Vladyka), 18. Brejcha (Staněk, Sobotka), 26. Šalamoun (Krudenc), 33. O. Jobek (Krudenc, Brejcha), 38. Vladyka (Formánek, Novák), 57. Šalamoun (TS), 59. Vladyka (Brejcha, Šalamoun)

BK Mladá Boleslav B: Kořínek (26. Vích) – Holoubek, Řečínský, Marček, Bílek, Kadeřábek, Franc (A) – Christov (C), Milan Ficek, Michal Ficek, Hašlar, Vondrlík, Trégl, Mareš, Protivný, Rovný (A), Kysela
    SK Černošice: M. Formánek (Frolík) – Němeček (A), Ureš, Novák, Staněk (C), Vladyka (A) – R. Formánek, T. Jobek, Šalamoun, Pulkrab, Sobotka, O. Jobek, Krudenc, Brejcha

Rozhodčí: J. Jílek – T. Pěkný, J. Pěkný