Winnipeg – Anaheim 9:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 0:2 (kon.) | Florida – Vegas 3:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 2:4 (kon.) | NY Islanders – Los Angeles 4:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Nashville – Dallas 1:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Tampa 2:3 (kon.)
Colorado – Vancouver 1:5 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.) | Washington – Boston 0:1 (kon.)
Carolina – Calgary 3:4 (kon.) | Montreal – Edmonton 4:3 (po pr.)
San Jose Sharks
3:2 (0:0, 2:1, 0:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Neděle 03.02.2019, 04:40 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký nedělní den a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:18:13)

Střely na branku: 35 – 33

Je dobojováno. Zápas nakonec dospěl do nastavené hrací doby. Prodloužení pak v předposlední minutě rozhodl díky přihrávce Hertla Brent Burns a domácí tak získali bonusový bod navíc. Hosté se tak musí spokojit s jedním bodem. Sledovali jsme pohledné utkání, které se nezaujatým divákům muselo líbit.

63:14 Brent BURNS - 3:2

63:14
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Výborně to udělal Tomáš Hertl, jenž zadovkou u mantinelu našel BRENTA BURNSE, který si sjel blíže hostující brance a poté střelou k tyči překonal Kuempera – 3:2. Žraloci tak zapisují bonusový bod navíc. Asistence: Tomáš Hertl.

62:34
    Oba celky se snaží rozhodnout utkání, ale zatím se jim to nedaří. Oba gólmani drží své týmy.

61:39
    Kane dostal od Vlasica přihrávku, ale jeho následná střela mezi třemi tyčemi neskončila, a to ani ta Šimkova v dalším pokusu San Jose.

61:01
    Ti také nebyli úspěšní a Žraloci tak rychle vrací hru zpět do útočného pásma.

60:29
    Tomáš Hertl se dostal do zakončení, ale Kuemper dokázal zakročit. Následně pak šli na opačnou stranu hosté.

60:01

Je to tak, základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přichází pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Další tlak domácích před hostující brankou nepřinesl rozuzlení zápasu a nyní je už jasné, že se dočkáme minimálně prodloužení.

59:35
    Timo Meier nezachytil přihrávku od spoluhráče a nedostal se tak ke střele. Po něm to zkusil Evander Kane, leč také neúspěšně.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 33. Labanc (J. Thornton, Burns), 33. Pavelski (Meier, Couture), 64. Burns (Hertl) – 30. Garland, 48. J. Archibald (Kempe, Crouse)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, Braun, Dillon, Heed, Vlasic – Pavelski (C), Couture (A), Meier – Donskoi, Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Radil.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Hjalmarsson, Ekman-Larsson (C), Oesterle, Goligoski (A), Ljubuškin, Connauton – Keller, Cousins, Galchenyuk – Hinostroza, Stepan (A), Pánik – Fischer, Weal, Garland – J. Archibald, Kempe, Crouse.

Rozhodčí: Rehman, Watson – Gibbons, Smith

Diváci: 17 227