Novosibirsk – Kunlun 3:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jokerit 0:1 (kon.)
Ufa – Barys 2:3 (po pr.) | Čerepovec – Chabarovsk 5:0 (kon.) | Omsk – Petrohrad 2:0 (kon.)
Minsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 0:4 (kon.) | HC Slovan – Riga 2:1 (kon.)
HC Dinamo Minsk
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
CSKA Moskva
Pondělí 04.02.2019, 17:30 • Minsk Arena • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (19:56:16)

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl nikdo z českých ani slovenských hráčů.

Dnešní duel sledovalo 9293 diváků!

Střely na branku: 16 – 27

Je konec! CSKA Moskva zvládlo třetí třetinu s velkým přehledem a pohlídalo si své vítězství! Dinamo Minsk se nedokázalo dostat do nebezpečných situací. Tři minuty před koncem navíc přidal další branku CSKA Maxim Šalunov! Hostující celek si tak upevnil vedoucí pozici v Západní konferenci.

59:47

59:12
    Domácí hokejisté znovu vyhodili kotouč ven z obranného pásma. Hráči v modrém zvládají další přesilovku svého soupeře s přehledem.

58:19
    Jevgenij Kovyršin se skvěle stáhl mezi kruhy, kde zablokoval prudkou přihrávku na levou stranu. Domácí hráč poté vyhodil puk do bezpečí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:47
    Hosté si ještě zahrají přesilovku! Jonathon Blum dostává dvě minuty za držení.
    57:10 Maxim ŠALUNOV - 0:3

57:10
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! CSKA Moskva totiž přidává třetí branku a proti běloruskému soupeři dnes zvítězí! Umístěnou střelou z mezikruží poslal kotouč k tyči MAXIM ŠALUNOV! Asistence: Alexandr Popov, Alexandr Romanov.

57:02
    Maxim Parfejevec dostal přihrávku do útočného pásma, nicméně z pozice od mantinelu zakončit nedokázal.

56:25
    Alexandr Kogaljov objel branku hostujícího celku, nicméně jeho klička skončila špatně. Důrazná obrana CSKA Moskva znovu získala kotouč.

56:10
    Arťom Čmychov na modré čáře zachytil nepřesnou rozehrávku domácího celku, jenže kotouč mu přes čepel přeskočil do středního pásma.

55:24
    Další nepovedená rozehrávka domácího celku. Howden chtěl překvapit obranu CSKA, jenže jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění.

55:10
    Sergej Andronov uspěl v souboji v obranném pásmu. Hostující hráč přitlačil svého soupeře k mantinelu a odehrál kotouč za modrou čáru.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 31. Okulov (Slepyšev, Blažijevskij), 33. Hansen (P. Karnauchov), 58. Šalunov (Al. Popov, Romanov)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Lisovec, Chenkel, Blum, Znacharenko, Wiercioch, Jevenko, Bokun – Kogaljov, A. Těreščenko, S. Kosticyn – Pulkkinen, Q. Howden, Drozdov – Litvinov, Kovyršin, Parfejevec – Kitarov, A. Volkov.
    CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Dahlbeck, M. Robinson, Marčenko, Blažijevskij, Romanov, Naumenkov, Čmychov – Andronov, Hansen, Kalinin – Slepyšev, Al. Popov, Šalunov – Tělegin, P. Karnauchov, Scott – Tolčinskij, Rtiščev, Okulov – Mamin.

Rozhodčí: Birin, Judakov – Šalagin, Šišlo