Hamburg – Norimberk 1:0 (kon.) | Heidenheim – Leverkusen 2:1 (kon.) | Duisburg – Paderborn 1:3 (kon.)
Dortmund – W. Brémy 3:3 (2:4 po pen.)
1.FC Heidenheim 1846
2:1 (0:1)
Bayer Leverkusen
Úterý 05.02.2019, 18:30 • Voith-Arena, Heidenheim • Německý pohár • Osmifinále

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeju krásný zbytek dnešního večera a u sledování dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:48:27)

Máme za sebou osmifinále německého poháru, které přineslo obrovské překvapení, druholigový Heidenheim totiž vyřadil Leverkusen po výsledku 2:1. V prvním poločase překvapení nic nenapovídalo, jediným střelcem se totiž stal hostující Brandt. Druhá půle ale přinesla obrat, hned v jejím úvodu vyrovnal Dovedan, do vedení pak poslal domácí Multhaup. Favorit z Leverkusenu se již na vyrovnání nezmohl, jeho cesta pohárem tak končí, v táboru Heidenheimu vypukla po závěrečném hvizdu obrovská radost z postupu.

90+5
    90+4. Hrádecký skvěle vyrazil pokus Glazera

90+4
    Místo tlaku Leverkusenu mohl defintivně rozhodnout Glatzel, Hrádecký ale předvedl fantastický zákrok!

90+3
    Kiese Thelin mohl poslat zápas do prodloužení, proti jeho hlavičce však zasáhl Kevin Müller.

90+2
    Leverkusenu se nedaří dostat balón na zem, momentálně sledujeme spíše překopávanou.

90+1
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Aranguiz, přichází Thelin.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Leverkusen se ze všech sil snaží vyrovnat, obrana domácích ale působí opravdu skvěle.

88
    Žlutou kartu dostává Baumgartlinger (Bayer Leverkusen).

87
    Z rohového kopu mohl definitivně rozhodnout Glatzel, míč se od něj však odrazil jen vedle branky.

86
    Centr Multhaupa byl přizdvižený a Hrádecký pouze zíral, kam sražený balón dopadne. Naštěstí pro něj jen na horní síť.

85
    Centr Bellarabiho Bailey jen tak lehce poslal hlavou pouze nad bránu.

84
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Feick, přichází Strauss.

83
    Dovedano se u rohového kopu pokusil vybojovat alesoň roh, to se mu ovšem nepovedlo.

82
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Dorsch, přichází Thomalla.