Havlíčkův Brod – Žďár n/S 7:1 (kon.) | Písek – Tábor 4:2 (kon.) | Pelhřimov – David Servis 2:7 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 5:3 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 5:4 (kon.) | Kopřivnice – Val.Meziříčí 1:5 (kon.)
konec
IHC Králové Písek
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Hockey Club Tábor
Středa 06.02.2019, 18:00 • PI Písek, Zimní stadion • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 37. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  45:58
  Písek právě vstřelil branku!
  Písečtí odskakují na rozdíl dvou branek. Parýzek poslal kotouč vzduchem, který si sklepl na svou čepel JAN SÝBEK a stahovačkou překonává brankáře hostů. Asistence: Martin Parýzek.
   
  42:19
  Písek právě vstřelil branku!
  Domácí jdou znovu do jedno brankového vedení. Autorem branky je KAREL STRNAD, který střelou překonává brankáře hostí. Asistence: Jan Turek.
   
  25:47
  Tábor právě vstřelil branku!
  Kohouti srovnávají. Hajič našel na modré volného DAVIDA BLAŽKA, který ránou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě a kotouč skončil až za brankovou čárou. Asistence: Tomáš Hajič, Milan Dančišin.
   
  20:54
  Písek právě vstřelil branku!
  Domácí jdou do vedení, kdy po nahrávce Sudy pálil od modré PETR HUČKO a přesnou střelou se trefil do horní části branky. Asistence: Aleš Suda.
   
  11:20
  Písek právě vstřelil branku!
  Písečtí rychle srovnávají na 1:1. Houdek se dostal do útočného pásma. Vystřelil na Nováka, který kotouč vyrazil na hokejku JAKUBA VOLFA a ten střelou k levé tyčce dává gól. Asistence: Dominik Houdek, Karel Strnad.
   
  10:00
  Tábor právě vstřelil branku!
  Hosté jdou do vedení. Šulek nahrál volnému LUKÁŠOVI SLADKOVSKÉMU, který střelou k tyčce překonává brankáře Písku. Asistence: Ondřej Šulek, Lukáš Prášek.

  Martin Dokulil

  Branky a nahrávky: 12. Volf (Houdek, Strnad), 21. Hučko (Suda), 43. Strnad (Turek), 46. Sýbek (Parýzek) – 10. Sladkovský (Šulek, Prášek), 26. Blažek (Hajič, Dančišin)


  IHC Králové Písek: Hauser (Kříž) – Turek, Suda, Parýzek "C", Červinský, Bílek, Houdek, Hanus – Hučko, Šuhaj, Sýbek "A", Rod, Polata "A", Koupal, Volf, Strnad, Matějka, Novák.
  Hockey Club Tábor: Novák (Lekeš) – Kachyňa, Adam, Bouška, Skočovský, Černý "A", Duben, Hajič, Kanov – Kadilák, Škrdleta, Blažek "C", Březina "A", Pípal, Dančišin, Šulek, Drda, Prášek, Pechánek, Sladkovský.

  Rozhodčí: Šindel – Horažďovský, Štěpánek.

  Diváci: 320