Klatovy – Kobra 2:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Sokolov 4:1 (kon.) | Bílina – Řisuty 3:4 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Kolín 2:1 (kon.) | Trutnov – Nymburk 2:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 3:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
HC Baník Sokolov
Středa 06.02.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 37. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Mostečtí LVI po sérii osmi proher dokázali konečně naplno bojovat v posledním domácím zápasem, když doma dokázali přehrát tým HC Letci Letňany a naložili jim pověstného bůra. Výborným výkonem se prezentovala nová posila Oliver Štěpánek, který musel poslat do šatny minimálně svačinku za vychytanou nulu a asistenci na branku. Ovšem Lvi musí dnes přepnout na vyšší level, jestli nechtějí odejít z ledu se svěšenými hlavami. Nečeká je nikdo jiný, než suverén druhé hokejové ligy tým HC Baník Sokolov, který je nejvíce bodujícím týmem ze všech čtyř skupin a má na kontě 79 bodů se skóre 158:58. Oba týmy se v letošní sezóně střetli třikrát a vždy vyhráli hráči Sokolova. Při posledním domácím utkání, kdy to ještě vypadalo, že si to oba týmy rozdají o čelo tabulky, jsme Sokolovu podlehli 1:4, když se třemi brankami zaskvěl hostující bývalý extraligový hráč David Hruška. Na ledě Sokolova jsme prohráli 6:5 a hrozivých 13:1. Naši hosté prohráli v posledním zápase v sobotu doma 0:1 nad celkem z Vrchlabí, když v 59. Minutě rozhodl zápas jediným gólem Vrchlabský Bláha. Jak dopadne dnešní zápas? Podají Lvi zlepšeným výkonem pod novým trenérem dobrý výkon a favorita potrápí. Přijďte se podívat

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Lvi se ujímají vedení, z první pořádné akce se trefuje VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: Pavel Smolka a Martin Mical

09:26
    Pozornost Olivera Štěpánka prověřil Lubomír Kovařík, přední tyč si domácí brankař pohlídal

11:02
    Útoky se přelévají z jedná strany na druhou

13:48
    Nyní Lvi podržel opět Oliver Štěpánek

15:27
    Mostečtí jeli dva na jednoho, Jaroslav Vašíček golfem hostujícího brankaře nepřekonal

17:01
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Rulík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, pozdní dohrání). Trest odpyká Pajk.

17:57
    Hosté se osvobozují vyhozením přes všechny čáry

19:00
    Lvi se zatím k ničemu nedostali, hosté jsou pozorní a puky vyhazují z obranného pásma

19:39
    Štěpán Urbánek to zkusil od modré, branku však netrefil

20:00

První třetina přinesla opatrný hokej, kdy jedinou branku domácích vstřelil Martin Mical. Hra byla opatrná na obou stranách, Lvi drží při životě výborný Oliver Štěpánek, který pochytal vše, co na něj šlo. V závěru třetiny přišel ošklivý faul Adama Rulíka na Vladimíra Kýhose, za který dostal od rozhodčího trest 5 minut + do konce utkání

22:21
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Žítek – 2 min., sekání).

22:48
    Vojtěch Šik si nyní najel dvakrát do mezikruží, Oliver Štěpánek svůj tým opět drží

25:25
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2+2 min, vysoká hůl).

25:56
    Nyní se opět zaskvěl Oliver Štěpánek, zatím je jako skála

26:08

26:50
    Tomáš Přeučil se vrátil v obranném pásmu, krásně nahrál Alešovi Havlůjovi a David Fečo měl co dělat s jeho střelou

27:41
    Tomáš Vracovský napřáhl od modré, Oliver Štěpánek vymrštil svůj beton. Kotouč je u hostujícího brankaře

30:16
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Vracovský – 2 min., krosček).

34:55
    Trma vrma u hostující branky, Štěpán Urbánek se dostal do slibné šance i dorážky

35:20
    Zvonkohra za zády Olivera Štěpánka. Martin Čurda trefuje tyč mostecké branky.

36:25
    Junior s košíkem Oldřich Žítek se toho nebál. Zkusil to bekhendemale branku netrefil

37:25
    Kníže Rohan napřáhl k ruskému blafáku, mladíček v mostecké brance se vycajchoval

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny

39:45
    Obrovský závar před mosteckou brankou, na kterou letěla jedna střela za druhou. Obětaví obránci a výtečný Oliver Štěpánek puk za brankovou čárz nedostali

40:00

Druhá třetina přinesla svižnější hokej. Sokolovští měli více šancí, byli lepším týmem, ale jedno jméno zde vyčnívalo. Oliver Štěpánek!!! Mostecký brankař nepustil za pět třetin jedinou branku a domácí fanouškové věří, že tuto sérii protáhne i v dalších minutách

40:01

40:31
    Martin Mical lehkým nahozením prověřil pozornost hostujícího brankaře

41:48
    Štěpánovi Urbánkovi přeskočil kotouč na modré čáře, svoji chybu napravil

42:22
    Junior OLDŘICH ŽÍTEK má premiéru jako hrom. První zápas první branka. Junior neohroženě stál před brankou a dostal kotouč přesně na hůl. Asistence: Jaroslav Vašíček

42:49
    A Lvi opět skórují. Hned po buly se vrhla do útoku dvojice Mical – Smolka. Autorem branky je PAVEL SMOLKA. Asistence: Martin Mical

44:39
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Stříbrný – 2 min., příliš mnoho hráčů).

45:38
    Lvi si krásně přihrávali při přesilovce v útočném pásmu. Další branku však nezaznamenávají

51:36
    Mladíček Oldřich Žítek se hnal za kotoučem , není z toho další zakázané uvolnění

52:15
    Lvi bojují jako o život

53:11
    Kotouč byl po střele Pepy Stříbrného za Oliverem Štěpánkem, obránci dokázali kotouč odpálit

53:22
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Přeučil – 2 min., krosček).

55:54
    Je rozhodnuto. V přečíslení dva na jednoho nabídnutou přihrávku usměrňuje JAROSLAV VAŠÍČEK. Asistence: Tomáš Přeučil

56:52
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Rohan – 2 min., držení).

57:48
    Úmyslné postavení mimo hru domácích

58:24
    Domácí se nikam neženou snaží se hlídat kotouč na svých holích

59:05
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Hoffmann – 2 min., sekání).

59:31
    Baník právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen dočkali. TOMÁŠ VRACOVSKÝ vystřelil a a překonal tak po 59 minutách mostěckého Olivera Štěpánka. Asistence Petr Přidiš

Dnešní utkání dopadlo překvapivě lépe pro Lvy, kteří přehráli na branky vedoucí tým tabulky HC Baník Sokolov 4:1. Lvi se mohli opřít o bezchybný výkon brankaře Olivera Štěpánka, který za dva zápasy inkasoval branku!!!
    První třetina přinesla opatrný hokej, kdy jedinou branku domácích vstřelil Vladimír Kýhos. Hra byla opatrná na obou stranách, Lvi drží při životě výborný Oliver Štěpánek, který pochytal vše, co na něj šlo. V závěru třetiny přišel ošklivý faul Adama Rulíka na Vladimíra Kýhose, za který dostal od rozhodčího trest 5 minut + do konce utkání.Druhá třetina přinesla svižnější hokej. Sokolovští měli více šancí, byli lepším týmem, ale jedno jméno zde vyčnívalo. Oliver Štěpánek!!! Mostecký brankař nepustil za pět třetin jedinou branku a domácí fanouškové věří, že tuto sérii protáhne i v dalších minutách. Do třetí třetiny Lvi vlétli jak uragán. Nejprve zvýšil na 2:0 junior Zítek, který svým prvním gólem určitě zaplnil i kasu v kabině. Vzápětí zvýšil na 3:0 Pavel Smolka, který ihned z buly vlétl do útočného pásma s Martinem Micalem a nemýlil se. Na 4:0 ještě v závěru zápasu zvýšil Jaroslav Vašíček po asistenci Tomáše Přeučila. V závěru utkání korigoval hostující Tomáš Vracovský na 4:1. (20:02:59)

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 3. Kýhos (Smolka, Mical), 43. Žítek (Vašíček), 43. Smolka (Mical), 56. Vašíček (Přeučil) – 60. Vracovský (Přindiš)

Mostečtí Lvi: Štěpánek – Polák, Urbánek, Havlůj, Kuncl, Fučík, Novák, Hoffmann – Přeučil, Hrdlička, Žítek, Vašíček, Böhm, Kýhos, Mical, Mála, Smolka.
    HC Baník Sokolov: Fečo – Vodička, Pajk, Tomeček, Rulík, Kadeřávek, Michálek, Přindiš, Šik – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hruška, Bečvář, Vrána, Zdražil, Rohan.

Rozhodčí: Místecký – Toman, Kurtin