Klatovy – Kobra 2:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Sokolov 4:1 (kon.) | Bílina – Řisuty 3:4 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Kolín 2:1 (kon.) | Trutnov – Nymburk 2:4 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 3:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
HC Baník Sokolov
Středa 06.02.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 37. kolo

Dnešní utkání dopadlo překvapivě lépe pro Lvy, kteří přehráli na branky vedoucí tým tabulky HC Baník Sokolov 4:1. Lvi se mohli opřít o bezchybný výkon brankaře Olivera Štěpánka, který za dva zápasy inkasoval branku!!!
    První třetina přinesla opatrný hokej, kdy jedinou branku domácích vstřelil Vladimír Kýhos. Hra byla opatrná na obou stranách, Lvi drží při životě výborný Oliver Štěpánek, který pochytal vše, co na něj šlo. V závěru třetiny přišel ošklivý faul Adama Rulíka na Vladimíra Kýhose, za který dostal od rozhodčího trest 5 minut + do konce utkání.Druhá třetina přinesla svižnější hokej. Sokolovští měli více šancí, byli lepším týmem, ale jedno jméno zde vyčnívalo. Oliver Štěpánek!!! Mostecký brankař nepustil za pět třetin jedinou branku a domácí fanouškové věří, že tuto sérii protáhne i v dalších minutách. Do třetí třetiny Lvi vlétli jak uragán. Nejprve zvýšil na 2:0 junior Zítek, který svým prvním gólem určitě zaplnil i kasu v kabině. Vzápětí zvýšil na 3:0 Pavel Smolka, který ihned z buly vlétl do útočného pásma s Martinem Micalem a nemýlil se. Na 4:0 ještě v závěru zápasu zvýšil Jaroslav Vašíček po asistenci Tomáše Přeučila. V závěru utkání korigoval hostující Tomáš Vracovský na 4:1. (20:02:59)

59:31
    Baník právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen dočkali. TOMÁŠ VRACOVSKÝ vystřelil a a překonal tak po 59 minutách mostěckého Olivera Štěpánka. Asistence Petr Přidiš

59:05
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Hoffmann – 2 min., sekání).

58:24
    Domácí se nikam neženou snaží se hlídat kotouč na svých holích

57:48
    Úmyslné postavení mimo hru domácích

56:52
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Rohan – 2 min., držení).

55:54
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. V přečíslení dva na jednoho nabídnutou přihrávku usměrňuje JAROSLAV VAŠÍČEK. Asistence: Tomáš Přeučil