S. S. Lazio
1:0 (1:0)
Empoli FC
Čtvrtek 07.02.2019, 20:30 • Stadio Olimpico • Italská Serie A • 23. kolo

Lazio tedy i druhý zápas v řadě za sebou vítězí po těsném výsledku 1:0! Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. V posledních dvaceti minutách se Empoli hodně snažilo o vyrovnání, ale příliš nebezpečné šance si nedokázalo vytvořit, respektive dobře bránící soupeř jim toho příliš moc nedovolil. Taktéž hostujícímu celku scházelo potřebné štěstí v zakončení. (22:27:00)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 13:8.

90+3

90+3
    Empoli sice dostalo míč na půlku, ale záhy o něj přichází a musí se bránit dalšímu útoku soupeře po pravé straně.

90+2
    Pedro Neto nyní zavezl míč až k brankové čáře na levé straně a snaží se jej držet co nejdéle v tomto místě. Nastavení zatím domácí zvládají dobře.

90+1
    Žlutou kartu dostává Afriyie Acquah (Empoli FC).

90
    Tak, ještě tři minuty čekají domácí krušné chvilky. Empoli má rozhodně šanci k vyrovnání, neboť je hodně aktivní na polovině soupeře.

90
    Pro domácí se rýsoval rychlý protiútok, ale za polovinou hřiště zastavují domácí svůj postup vpřed a spíše se snaží kombinací držet míč.

88
    Hosté zahrávali standardní situaci z pravé strany a centr na zadní tyč odvrací hráč hlavičkou mimo pokutové území.

88
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Manuel Pasqual, přichází Levan Mčedlidze.

87
    Domácí se již dali jen na bránění a čekají na nějakou šanci k rychlému protiútoku. Empoli bude čím dál více otevírat svou obranu.

86
    Snaha domácích vyvézt míč z vlastní poloviny se nevyvedla a Empoli má další šanci se dostat k ohrožení branky.

85
    Blíží se nám koncovka zápasu a domácí se budou skutečně obávat o výsledek do posledních minut zápasu. Empoli je na polovině svého soka.

84
    Felipe Caicedo, střelec jediné branky zápasu, odchází ze hřiště a nahrazuje jej Neto.

83
    Do rychlého protiútoku se dostával jejich soupeř, který jej nedokázal dotáhnout do úplného konce a před pokutovým územím ztrácí míč.

82
    Lazio dlouho drželo míč na polovině soupeře, ale k ničemu kloudnému se nedostalo.

80
    Zatím to však vypadá, že se budou o výsledek strachovat do poslední minuty, stejně jako v minulém zápase s Frosinone.

79
    Kombinace Lazia na polovině Empoli. Ti by určitě chtěli přidat další zásah a dohrát tento duel v poklidu.

78
    Empoli se snaží, ale zatím jim není souzeno trochu více štěstí v před brankovém prostoru.