Slovensko
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Bělorusko
sk Čtvrtek 07.02.2019, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu • Kaufland Challenge

V samostatných nájazdoch sa lepšie darilo Slovensku, keď sa dokázali gólovo presadiť Michal Chovan a Libor Hudáček. Bielorusi Košarišťana neprekonali a tak Slovensko vyhráva nad Bieloruskom 2:1 po samostatných nájazdoch. Najbližšie sa predstaví naša reprezentácia v sobotu, keď o 16:00 vyzve ruské béčko.

To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (20:39:56)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Slovensko.
    Autorom víťazného gólu je LIBOR HUDÁČEK.

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie ponúklo veľa zaujímavých momentov. Najbližšie k víťazstvu malo Bielorusko, ale dvakrát nás zachránila konštrukcia bránky. O osude tohto stretnutia tak budú musieť rozhodnúť samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:32
    Libor Hudáček sa po návrate na ľadovú plochu ihneď zapája do útoku. Jeho tvrdú strelu však bieloruský brankár vyráža do bezpečia.

64:01
    Minúta do konca predĺženia.

63:47
    Slovensko hrá v plnom počte.

63:10
    Košarišťan mal teraz plné ruky a nohy práce. Tieto chvíle predĺženia jednoznačne patria nášmu súperovi, ktorý hrá skrátenú presilovku.