New Jersey – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Carolina 5:6 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Philadelphia – Los Angeles 2:3 (2:3 po s.n.) | Washington – Colorado 4:3 (po pr.) | Montreal – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Anaheim 4:0 (kon.) | Detroit – Vegas 3:4 (kon.) | Tampa – St. Louis 0:1 (po pr.)
Nashville – Dallas 3:2 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 1:4 (kon.) | Chicago – Vancouver 4:3 (po pr.)
Calgary – San Jose 2:5 (kon.) | Arizona – Columbus 2:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
New Jersey Devils
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
New York Islanders
Pátek 08.02.2019, 01:08 • Prudential Center, Newark • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:58:05)

Česká stopa v utkání
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:03

Tři hvězdy utkání
    1. Josh Bailey (NYI) 0+0
    2. Cory Schneider (NJD) 27 zák., 96,4 %
    3. Kevin Rooney (NJD) 1+0

New York Islanders dokázali zvítězit na ledě New Jersey Devils 2:1 a připsali si i ve čtvrtém utkání proti Ďáblům vítězství. Devils přitom do zápasu vstoupili lépe a už v 6. minutě otevřeli skóre. Když ve 14. minutě vyrovnal Barzal, bylo to, z hlediska branek, vše. Oba týmy se marně snažily najít recept na obranu a brankáře soupeře a o výsledku utkání nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch nakonec byli úspěšnější Islanders.

Josh BAILEY - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
    Autorem vítězné branky je JOSH BAILEY.

4. série
    0:1
    Josh Bailey si po najetí před Schneidera přehodil puk na forhend a poslal střelu nad beton a vyrážečku brankáře do branky!

4. série
    0:0
    Bratt zkusil kličku do bekhendu, ale Greiss se stačil spolu s ním přesunout.

3. série
    0:0
    Nelsonovo zakončení dokázal Schneider svým betonem srazit na zadní mantinel.

3. série
    0:0
    Stafford jel hodně pomalu na Greisse, svou střelu poslal do jeho betonu.

2. série
    0:0
    Barzal po kličce do bekhendu vůbec nezakončil, puk mu ujel.

2. série
    0:0
    Nico Hischier mezi kruhy zpomalil a zkusil vymíchat brankáře. Nakonec ale poslal střelu jen na zadní mantinel.

1. série
    0:0
    Eberle trefil při svém nájezdu horní tyč!

1. série
    0:0
    Palmieri vsadil na razanci, prudkou střelu ale poslal jen na zadní mantinel.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodnout budou muset samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Oddechový čas pro domácí.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 6. Rooney (Gabriel, Bratt) – 14. Barzal (Pulock, B. Nelson), rozh. náj. Jo. Bailey