New Jersey – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Carolina 5:6 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Philadelphia – Los Angeles 2:3 (2:3 po s.n.) | Washington – Colorado 4:3 (po pr.) | Montreal – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Anaheim 4:0 (kon.) | Detroit – Vegas 3:4 (kon.) | Tampa – St. Louis 0:1 (po pr.)
Nashville – Dallas 3:2 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 1:4 (kon.) | Chicago – Vancouver 4:3 (po pr.)
Calgary – San Jose 2:5 (kon.) | Arizona – Columbus 2:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
Vancouver Canucks
Pátek 08.02.2019, 02:38 • United Center, Chicago • NHL

To už je z mé strany vše. U dalších zápasů NHL se opět těším na počtenou! (05:26:45)

Československá stopa

Utkání se odehrálo bez české a slovenské účasti.

1. Jonathan Toews (CHI) 1+0
    2. Alex DeBrincat (CHI) 2+0
    3. Dylan Strome (CHI) 0+3

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 35:43 (13:14, 9:14, 10:13 – 3:2)
    Zblokované střely – 15:15
    Vyhraná vhazování – 32:30
    Trestné minuty – 10:10
    Hity – 22:17

Hokejisté Chicaga nakonec přeci jen nad Vancouverem vítězí. V závěru třetí třetiny sice vyrovnal Elias Pettersson, ovšem v dramatickém prodloužení rozhodl o výhře domácích krásnou individuální akcí Jonathan Toews. Hawks tak ztrácejí na příčky zajišťující postup do play off už jen dva body!

63:21 Jonathan TOEWS - 4:3

63:21
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Svou třídu prokázal domácí kapitán JONATHAN TOEWS! Ten si vystačil zcela sám, když s pukem obkroužil útočnou třetinu, natlačil se před obránce Taneva a v tísni dokázal zvednout puk nad vyrážečku brankáře Markströma. Chicago tedy vítězí. Asistence: Dylan Strome.

62:36
    Na druhé straně v šanci Patrick Kane. Ten ale minul.

62:27
    Skvěle se teď vrátil obránce Gustafsson, který zastavil hostující brejk 3 na 1. Vypíchl puk Leivovi.

61:12
    Ryan Strome z levé strany nepřekonal Markströma. Ten vyklepal puk z výstroje a poslal do šance Petterssona. Ten jel sám, ale domácí zachránil Delia!

60:29
    Hosté v přečíslení 2 na 1. Horvat ho řešil střelou, kterou dokázal Delia levým betonem vyrazit!

60:01

Ve třetí třetině padl jediný gól. Ten vstřelil v čase 58:52 hostující Elias Pettersson, který srovnal na 3:3 a poslal utkání do prodloužení. Domácí asi bude hodně mrzet šance Anisimova, ten totiž minul odkrytou branku.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    DeBrincatovi na levém kruhu nesedla střela z voleje. Bude se prodlužovat.

59:41
    Ještě přerušení hry, o které se zasloužil svým zákrokem brankář hostí Markström.

59:22
    Domácí se ještě snaží odvrátit prodloužení. Seabrookův volej ale netrefil branku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 18. DeBrincat (D. Strome, P. Kane), 19. Saad (Anisimov, Seabrook), 35. DeBrincat (D. Strome, C. Murphy), 64. J. Toews (D. Strome) – 23. Biega (Boeser, Leivo), 25. Leivo (Virtanen, Ch. Tanev), 59. Pettersson (Stecher, Leivo)

Chicago Blackhawks: Delia (C. Ward) – Seabrook (A), Keith (A), C. Murphy, Forsling, E. Gustafsson, Koekkoek – P. Kane, J. Toews (C), Caggiula – Kahun, D. Strome, DeBrincat – Perlini, Krüger, Saad – Hayden, Anisimov, Kunitz.
    Vancouver Canucks: Markström (DiPietro) – Gudbranson, Ch. Tanev (A), Stecher, B. Hutton, Biega, D. Pouliot – Leivo, Horvat (A), M. Granlund – Boeser, Pettersson, Goldobin – Virtanen, B. Sutter (A), Roussel – Motte, Beagle, Eriksson.

Rozhodčí: Sutherland, McIsaac – Mach, Kovachik

Diváci: 21540