Miedź – Jagiellonia 0:3 (kon.) | Lech Poznaň – Zagłębie 1:2 (kon.)
Zagłębie Lubin
Pátek 08.02.2019, 20:30 • INEA Stadion, Poznań • Polská Ekstraklasa • 21. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:28:17)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 8:6. Rohy: 3:15. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:12.

Je konec tohoto nakonec velice dramatického zápasu! Lech Poznań byla v první půli lepším týmem a vytvořila si mnoho šancí ke vstřelení gólu, ale ani jedna neskončila za zády Konrada Forence. V 60. minutě šli málem hosté do vedení, ale balón se nedostal celým objemem za brankovou čáru. V 66. minutě šla Lech Poznań do vedení, když se trefil Gytkjaer. Ovšem o devět minut později srovnal Starzyński. V 86. minutě měl Zagłębie Lubin velkou šanci na rozhodnutí zápasu, ale Starzyński neproměnil penaltu. Nakonec se ale hosté přece jenom dočkali, když si v 90+3. minutě dal vlastní branku Vujadinović.

90+4
    90+3. Nikola Vujadinović (ZAG) - 1:2

90+3
    Zagłębie právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je opravdu absolutně neskutečné! Hosté získali rohový kop, který prodloužil skvělou patičkou Dąbrowski a následně si nechtěně srazil míč do vlastní branky hlavou NIKOLA VUJADINOVIĆ! Zagłębie Lubin tak s velkou pravděpodobností v dnešním zápase vítězí, jelikož vede 2:1!

90+3
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Damjan Bohar, přichází Władisław Sirotow.

90+2
    Posléze se do zakončení dostal domácí hráč, ale jeho pokus nebyl nijak razantní.

90+1
    Centr hostů z pravé strany skončil pouze na hlavě domácího obránce.

90
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

88
    Rafał Janicki se provinil faulem, za který uviděl žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Patryk Tuszyński, přichází Jakub Mareš.
    86. Burić chytil penaltu Starzyńskému.

86
    Tak to je neskutečné drama, jelikož se k pokutovému kopu postavil Filip Starzyński, který svou střelu umístil k pravé tyči, ale tam šel také Jasmin Burić, který si připisuje chycenou penaltu a stav je tak i nadále 1:1!

85
    Rozhodčí se šel podívat na videozáznam a nakonec ukazuje na pokutový puntík! Zagłębie Lubin tak má velkou šanci jít do vedení.

85
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Saša Balić, přichází Maciej Dąbrowski.
    Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Christian Gytkjaer, přichází Timur Žamaletdinov.