Aston Villa – Sheffield Utd. 3:3 (kon.)
Aston Villa FC
3:3 (0:1)
Sheffield United
Pátek 08.02.2019, 20:45 • Villa Park, Birmingham (kapacita: 42 682 míst) • Anglická Championship • 31. kolo
    Aston Villa vyrovnala v 94. minutě, nastřílela tři branky během 12 minut

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:17. (22:44:03)

Dlouho to vypadalo na jasnou jízdu Sheffieldu, ale co se stalo v posledních minutách, tomu se dá jen těžko věřit! I tak krásný umí být fotbal, Aston Villa zvládla odpovědět na hattrick Billyho Sharpa. V 94. minutě vyrovnal teprve dvacetiletý Andre Green, který zamezil tomu, aby Sheffield vévodil Championship. To je ode mě již vše, dobrou noc a u anglického fotbalu na počtenou!

90+5

90+4
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    ANDRE GREEN vyrovnává na 3:3! To jsou věci, to jsou věci! Neuvěřitelný comeback ve Villa Parku dokonali domácí! Po špatném odkopu O'Connella se míč dostal k McGinnovi, který načechraným centrem našel hlavu Andreho Greena. To je tedy zápas!

90+4
    McGinn se dožadoval pokutového kopu poté, co jej podle něho držel za dres Stevens. Harrington zůstává klidný.

90+3
    Villa se vrhá dopředu, teď nebo nikdy.

90+2
    Norwood nestihl zahrát míč předtím, než se dostal do autu. Autové vhazování pro Villu na její polovině.

90+1
    Pět minut nastaví hlavní arbitr Harrington, k radosti domácích fanoušků!

90
    Abraham nepřesnou přihrávkou posílá míč do zámezí, El Ghazi tento míč nemohl zachytit.

89
    Rohový kop pro Villu, domácí fanoušci v posledních minutách ožili! Doženou své miláčky k vyrovnání?

88
    Žlutou kartu dostává Baldock (Sheffield United FC).

87
    Snad všichni hráči Villy jsou vepředu, ještě myslí na srovnání stavu.

86
    Další chyba Hendersona, znamená další branku! Elphickovu střelu vyrazil jen k TAMMYMU ABRAHAMOVI, který dorážkou snižuje na 2:3!

86
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Sharp, přichází Washington. Muž dnešního zápasu je střídán za aplaudování hostujících fanoušků.

85
    Nedovoleného zákrok se dopustil Stevens (Sheffield United FC), volný kop pro Villu.

84
    El Ghaziho centr z pravé strany hledal Grenna, ten byl pečlivě střežen dvěma obránci Sheffieldu.

83
    McGinn se nadechoval k zajímavému pokusu, ale netrefil míč ideálně, a tak se bude kopat od branky Hendersona.

82
    TYRONE MINGS snižuje na 1:3! Ve vzdušném souboji uspěl proti Hendersonovi, hlavičkou poslal balon do sítě!