Fulham – Manchester Utd. 0:3 (kon.) | Crystal Palace – West Ham 1:1 (kon.) | Huddersfield Town – Arsenal 1:2 (kon.)
Liverpool – Bournemouth 3:0 (kon.) | Southampton – Cardiff 1:2 (kon.) | Watford – Everton 1:0 (kon.)
Brighton – Burnley 1:3 (kon.)
Watford FC
1:0 (0:0)
Everton FC
Sobota 09.02.2019, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 26. kolo

90
    Potřetí střídají i domácí. Ze hřiště odchází Hughes, kterého nahrazuje Chalobah.

81
    Hřiště opouští Deulofeu, kterého na posledních deset minut nahrazuje Cleverley.

74
    Třetí střídání Evertonu. Hřiště opustil Sigurdsson, jehož nahradil Calvert-Lewin.

66
    Hosté na inkasovanou branku reagují střídáním. Richarlison opouští hřiště, nahrazuje ho Bernard.

63
    Zápas končí pro Gomese, jehož vystřídal Walcott s cílem oživit skomírající hru hostů.

46
    Domácí nastoupili do druhého poločasu s jednou změnou. V zápase nebude pokračovat Sema, kterého nahradil Gray.