Getafe – Celta Vigo 3:1 (kon.) | Atlético – Real Madrid 1:3 (kon.) | Espanyol – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Girona – Huesca 0:2 (kon.)
Girona FC
0:2 (0:2)
SD Huesca
Sobota 09.02.2019, 20:45 • Municipal de Montilivi, Girona • Španělská LaLiga • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:45)

Je konec a také tady máme velké překvapení! Poslední mužstvo španělské ligy Huesca dokázala porazit Gironu na její půdě 2:0. Začátek utkání byl pozvolný a první vážnější šance jsme se dočkali v 15. minutě, kdy ale pokus Porry vyrazil Santamaría. Ve 35. minutě se Luis Ezequiel Ávila postaral o nádherný kousek, když vystřelil přesně k pravé tyči a poslal Huescu do vedení. Následně podržel hosty Santamaría a posléze se Girona radovala z vyrovnávací branky, ovšem ta nakonec nebyla uznána, díky faulu. A aby toho domácí neměli málo tak se ve 40. minutě podruhé trefil Luis Ezequiel Ávila. V 68. minutě byl vyloučen domácí Espinosa a Girona šla do deseti. V 75. minutě byl Juanpe ve velké šanci, ale orazítkoval pouze horní tyč. Následně si už Girona nic nevytvořila.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:0. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:18.

90+5

90+4
    Opět jsou u míče hosté, kteří se snaží něco vymysle po levé straně.

90+3
    Po centru z levé strany se hostující hráč dostal do šance, ale ta proměněna nebyla.

90+2
    Domácí se provinili pouze faulem na polovině hostů a o vítězi je rozhodnuto.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90+1
    Střídání v týmu SD Huesca: ze hřiště odchází Luis Ezequiel Ávila, přichází Álex Gallar.

90
    Hosté tahají čas, jelikož další hráč Huescy má prý zdravotní problém.

89
    Nyní se útočník Huescy dostal do dobré šance, ale nakonec se nachytal v ofsajdu.

88
    Útok hostujícího mužstva po levé straně nic velkého nepřinesl.

87
    Hra je přerušena, jelikož hostující hráč má zdravotní problém.

86
    Huesca si hlídá nákopy soupeře a nenechává se Gironu dostat do nějaké větší šance.

84
    Stuani se po volném kopu dostal do zakončení, ale to nic vážnějšího nepřineslo.

82
    Gironě chybí i trochu štěstí, jelikož se opět dostali do vápna soupeře, ale následná střela skončila vedle brány.