SHK Hodonín – Písek 5:3 (kon.) | Orlová – Havlíčkův Brod 4:8 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 7:2 (kon.)
Nový Jičín – Žďár n/S 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Tábor 8:3 (kon.) | Kopřivnice – David Servis 6:2 (kon.)
Šumperk – Pelhřimov 6:3 (kon.)
HK Nový Jičín
2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 09.02.2019, 17:00 • Zimák Nový Jičín • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 38. kolo

55:55
    Bureš si teď nevěděl rady se zvýšenou aktivitou soupeře a za podražení jde pykat. Ďáblové mají přesilovku

47:35
    Váňa jde ven za sekání a Ďáblové hrají 5 na 3.

46:24
    Stehlík použil hůl jako motyku, stáhl si jí soupeře a hlavní trestá.

39:22
    Za sekání jde odpočívat Váňa, Ďáblové mají krátkou přesilovku.

34:51
    Když už se domácí dostanou do šance, zbytečně faulují a Zedník jde na 2 minuty na trestnou lavici.

21:46
    Půža v samostatném nájezdu na Hlaváče neuspěl a flustrovaně do něj v plné rychlosti najel. Dostává zaslouženě dvě minuty

15:46
    Za krosček jde ven hostující hráč, jedná se o vzájemné vyloučení s Kališem.

15:46
    Kališ za oplácení jde ven. A také fasuje osobní trest za protesty.

11:29
    Půža si jde také odpočinout, Ďáblové hrají přesilovku.

06:39
    Már si vyzkoušel pozornost rozhodčího, krosčekoval, ale nevyplatilo se mu to...

05:15
    Plameny hrají přesilovku. Slovákovi bylo kluziště malé a jde si odpočinout.

Bob

Branky a nahrávky: 49. Zedník (Tomeček), 58. Málek (Tomeček, Kafka) – 8. Půža (Prokš, Wasserbauer), 18. Pleva (Váňa, Prokš), 26. Jícha (Bureš)

HK Nový Jičín: Hlaváč (Sonnek V.) – Adamík, Már, Hruška, Kališ, Gřesík, Tomeček – Kuba, Palička, Pecha, Málek, Kafka, Lehečka, Chvostek, Zedník, Vaňo, Sonnek J., Slovák, Irgl
    SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal, (Sláma) – Kolda, Půža, Koželuh, Váňa, Lojek, Pleva, Peslar – Kovářů, Prokš, Vašíček, Bureš, Kadlec, Krupka, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Stehlík, Panna, Wasserbauer

Rozhodčí: Škrobák – Pospíšil, Blažek