Arizona – Dallas 3:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Washington – Florida 4:5 (po pr.)
Montreal – Toronto 3:4 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:5 (kon.) | Vegas – Columbus 3:4 (kon.)
Vancouver – Calgary 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 4:5 (po pr.) | New Jersey – Carolina 3:2 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 2:1 (kon.) | Chicago – Detroit 5:2 (kon.) | Boston – Colorado 2:1 (po pr.)
Buffalo – Winnipeg 1:3 (kon.)
Montreal Canadiens
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Neděle 10.02.2019, 01:10 • Bell Centre, Montreal • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou! (04:02:19)

3. Andreas Johnsson (TOR), 1+0.

Utkání bylo velmi vyrovnané a nakonec si obě mužstva po zásluze připsaly bod. O tom druhém rozhodlo prodloužení, které vyhrálo Toronto.
    První branku utkání vstřelil již v první minutě Andrew Shaw. Následné trefy Andrease Johnssona a Nikity Zajceva překlopily vývoj zápasu na stranu Maple Leafs. Na začátku druhé periody vyrovnal Tomáš Tatar a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve třetí třetině diváci viděli slepené branky. Montreal poslal do vedení Brendan Gallagher, ale hned vzápětí vyrovnal William Nylander. Rozhodující trefu vsítil v prodloužení John Tavares. Konečný výsledek je 3:4 po prodloužení pro hosty.

62:17 John TAVARES - 3:4

62:17
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto rozhoduje o svém dnešním vítězství. Marner si vyměnil puk s Riellym a rozjel se směrem vpřed. Hru trochu pozastavil a počkal si na najetí JOHNA TAVARESE před bránu. Tavares si jeho šikovnou přihrávku zastavil a bekhendem zamířil pod břevno. 3:4 po prodloužení. Asistence: Mitchell Marner a Morgan Rielly.

62:00
    Marner projel i s pukem do útočného pásma a zápěstím vypálil. Price puk vyrazil nad bránu a přerušil hru. Nyní se už bude pokračovat ve třech hráčích na každé straně.

61:28

61:10
    Toronto se ale výtečně brání. Montreal se nemůže usadit v útočném pásmu.

Claude Julien si bere čas na oddech. Montreal tak střádá plány na závěr této přesilovky.

60:41
    Hra je nyní přerušena. Andersen přikryl puk pod svým tělem.

60:27
    Weber pálil po přihrávce Domiho. Bránu trefil, ale Andersen zakročil.

60:01

Základní hrací doba skončila. Utkání je po šedesáti minutách nerozhodné 3:3. Přesilovka Montrealu však bude v prodloužení pokračovat. Střely na bránu: 38-31.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:39
    Muzzin vyhazuje puk přes všechny čáry.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 1. A. Shaw (Petry, Domi), 22. Tatar (S. Weber, Price), 48. Gallagher (Domi, A. Shaw) – 3. A. Johnsson (Hyman), 5. N. Zajcev (P. Lindholm, Rielly), 49. W. Nylander (Tavares), 63. Tavares (Marner, Rielly)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber (C), Mete, Petry (A), Reilly, Jo. Benn, Kulak – Gallagher (A), Danault, Drouin – A. Shaw, Domi, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen – Deslauriers, Chaput, Peca.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly, Muzzin, N. Zajcev, Gardiner, Hainsey, Dermott – Marner, Tavares (A), Hyman – Kapanen (A), Matthews, Marleau (A) – W. Nylander, Kadri, Co. Brown – A. Johnsson, F. Gauthier, P. Lindholm.

Rozhodčí: Dwyer, Peel – Marquis, Murray

Diváci: 21 302