Arizona – Dallas 3:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Washington – Florida 4:5 (po pr.)
Montreal – Toronto 3:4 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:5 (kon.) | Vegas – Columbus 3:4 (kon.)
Vancouver – Calgary 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 4:5 (po pr.) | New Jersey – Carolina 3:2 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 2:1 (kon.) | Chicago – Detroit 5:2 (kon.) | Boston – Colorado 2:1 (po pr.)
Buffalo – Winnipeg 1:3 (kon.)
New York Islanders
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Minnesota Wild
Neděle 10.02.2019, 21:00 • Barclays Center, New York • NHL

59:02
    Devan Dubnyk už je na střídačce a hosté zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

56:10
    Islanders si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hůl v obličeji Leddyho dostává Jonas Brodin.

49:26
    Thomas Greiss vytáhl parádní zákrok! Před brankou Islanders tečoval prudké nahození od modré čáry Pateryn, ale Greiss jeho pokus vykopl špičkou betonu!

48:29
    Minnesota si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hrubost dostává Mathew Barzal.

35:26
    Marcus Foligno se před brankou domácího celku dostal k odraženému kotouči a pokoušel se zakončit z otočky. Thomas Greiss jeho pokus vykopl betonem!

32:19
    Další přesilová hra pro domácí Islanders. Dvě minuty za hákování dostává Greg Pateryn.

23:49
    Jenže přesilovka netrvala dlouho! Valtteri Filppula vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

23:45
    Domácí celek si zahraje další přesilovou hru! Brodin dostává dvouminutový trest za sekání.

23:01
    Mathew Barzal dostal parádní přihrávku na levý kruh a pohotově zakončil příklepem! Devan Dubnyk se v brankovišti roztáhl a předvedl neskutečný zákrok!
    22:01 Devon TOEWS - 2:1

22:01
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí celek se bleskově vrací zpátky do vedení! Také Islanders dokázali využít přesilovou hru! DEVON TOEWS si nabruslil na levý kruh a parádní dělovkou rozjásal domácí fanoušky! Asistence: Ryan Pulock, Valtteri Filppula.

21:28
    Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za držení dostává Anthony Bitetto.
    20:38 Mikael GRANLUND - 1:1

20:38
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Minnesota využívá přesilovou hru a hned v první minutě druhé části vyrovnává! Jason Zucker poslal zajímavou přihrávku na levou stranu a MIKAEL GRANLUND poslal puk do odkryté sítě! Asistence: Jason Zucker, Eric Staal.

19:42
    První přesilovku si zahraje také Minnesota. Scott Mayfield dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

15:33
    Anders Lee dostal moře prostoru na levé straně útočného pásma, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho ránu zápěstím vyrazil Dubnyk ramenem.

14:46
    Domácí celek si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Foligno.
    14:05 Anthony BEAUVILLIER - 1:0

14:05
    Domácí celek se dostává do vedení! Islanders přetavili svůj tlak v úvodní branku! ANTHONY BEAUVILLIER dostal přihrávku do útočného pásma, jel sám na branku a procedil kotouč mezi Dubnykovy betony! Asistence: Valtteri Filppula, Leo Komarov.

09:22
    Domácí celek si zahraje přesilovou hru! Spurgeon dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

06:09
    Devon Toews si najel mezi kruhy, kam dostal parádní přihrávku z pravé strany a jemnou tečí poslal kotouč na branku Minnesoty! Dubnyk se skvěle roztáhl a udržel puk pod betonem!

03:03
    Anthony Beauvillier dostal parádní přihrávku mezi kruhy, kotouč si bleskově zpracoval a pohotově zakončil. Jeho střela zápěstím prolétla těsně vedle pravé tyče!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Beauvillier (Filppula, Komarov), 23. D. Toews (Pulock, Filppula) – 21. Mikael Granlund (Zucker, E. Staal)

New York Islanders: Greiss (Lehner) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Eberle, B. Nelson, Lee – Jo. Bailey, Barzal, Dal Colle – Komarov, Filppula, Beauvillier – Kühnhackl, Cizikas, M. Martin.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Bitetto, Brodin, Pateryn, Seeler – Coyle, Mikael Granlund, Parise – Zucker, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Fehr, V. Rask, Rau.

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Cherrey, Racicot

Diváci: 13 825